Skocz do zawartości

Kolektor nierównoodległościowy w Legacy IV


bakum

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Dzięki serdeczne może jakiś filmik :mrgreen:? Posłuchało by się czegoś fajnego.

 

...Jest tylko mały problem skąd wziąć kolektor od dziadka??? jakoś tak niechętnie ludzie się ich pozbywają hmmm ciekawe dlaczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no popatrz jaki żem ślepy, właśnie o takie coś mi chodzi :mrgreen: Pożyjemy spróbujemy w następną sobotę :evil: jak się uda to sąsiad będzie płakał z zazdrości :mrgreen: bo jego hondzina to wiertarką podjeżdża... i tak już planuje ją sprzedać ciekawe dlaczego? Może dlatego że mu pożyczałem legasia w zeszły piątek jak był wielki śnieg... Nie chciał oddać kluczyków

 

 

i prawdopodobnie będę miał kolektor od starego legasia :mrgreen: (tak na 99%) także radość w domu :)

 

a strzałka w górę !!!

 

zaraz sobie zdjęcia wydrukuję :evil: żona mnie zabije a co mi tam...

Edytowane przez ppzuko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja będę miał chyba za 150zł ale zobaczymy ale bym interes ubił ;) Marcinie czy ty masz 2 sondy Lambda czy jedną?

 

A i najważniejsze co ze spadkiem mocy zauważalne?

Edytowane przez ppzuko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam wszystkich na forum, to mój pierwszy post.

Przyciągnął mnie temat tłumika, kończy mi się końcowy i tak myślałem coś przy okazji podziałać.

Bakum ile Cię to kosztowało tak z ciekawości? Jak dla mnie trochę zbyt agresywny, ale fajnie.

Muszę kiedyś tego posłuchać, widziałem Cię kiedyś koło Radia Kraków, zaparkowanego, :) Więc usłyszeć nie było jak ...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, TOMAN napisał:

Witam wszystkich na forum, to mój pierwszy post.

Przyciągnął mnie temat tłumika, kończy mi się końcowy i tak myślałem coś przy okazji podziałać.

Bakum ile Cię to kosztowało tak z ciekawości? Jak dla mnie trochę zbyt agresywny, ale fajnie.

Muszę kiedyś tego posłuchać, widziałem Cię kiedyś koło Radia Kraków, zaparkowanego, :) Więc usłyszeć nie było jak ...

Pozdrawiam

Na sam początek polecamy na przywitanie ten temat:    ;)

 

A co do całej reszty - zależy na ile Cię budżet puszcza, i jak duże zmiany chcesz poczynić, jeżeli sam końcowy - to efekt będzie, ale na tzw. pół gwizdka. A jak chcesz zrobić kolektor i końcowy - to efekt będzie naprawdę przyzwoity, ale żeby to miało w miarę ręce i nogi to na taki zestaw dobrze mieć w granicach 400-700pln. Wszystko w zależności czy robisz to sam, czy nie. :)

Mnie w sumie taki zestaw wyszedł super tanio, bo kolektor dostałem za bezcen, a końcowy miałem od początku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...