Jump to content

Impreza GD podświetlenie deski

Macjek
 Share

Recommended Posts

Cześć,

W przełączniku kierunkowskazów jest pokrętło, które reguluje jasność podświetlenia zegararów. U mnie rozjaśnia się tylko lcd od temperatury, przebiegu i zegarka pod szyba. Czy tak ma być? Jeśli nie to dlaczego nie jest tak jak ma być?

Maciek

U mnie rozjaśnia się tylko lcd od temperatury, przebiegu i zegarka pod szyba. Czy tak ma być?

Hmm... U mnie zegarka w konsoli centralnej już nie ma, więc nie potwierdzę, ale regulacja jasności działa na wszystkie zegary na desce i radio (bug-eye US z licznikiem EU).

Edited by jpol

Dzięki za odpowiedzi. To pokrętło jest istotnie wspaniałym wynalazkiem i nie wiem jak mógłem jeździć samochodem bez funkcji Bright. Niby jeden klik a jaka zmiana w komforcie jazdy...:]

Dziwi mnie, że nie mogę rozjaśnić podświetlenia zegarów, ponieważ jest tam dość ciemno. Zegary są rownomiernie podświetlone, ale w innych autach jest jakby jaśniej. Szczególnie irytujące jest to o zmroku.

Maciek

Ja miałem ostatnio przez to pokrętło innego zonka. Wyciągłem licznik by zmienić spaloną żarówkę i przypadkowo wyłączyłem podświetlenie zegarów. Ile razy wyciągałem i wsadzałem licznik to masakra... Sprawdzałem żarówki czy działają, bezpieczniki, kable przez to wszystko aku rozładowałem... Aż w końcu po półtorej godzinie walki przekręciłem pokrętło i wszystko zaczęło świecić... :blink:

Cześć,

W przełączniku kierunkowskazów jest pokrętło, które reguluje jasność podświetlenia zegararów. U mnie rozjaśnia się tylko lcd od temperatury, przebiegu i zegarka pod szyba. Czy tak ma być? Jeśli nie to dlaczego nie jest tak jak ma być?

Maciek

Mam tak samo, jak dla mnie pozostałe wskaźniki są wystarczająco czytelne w dziennym świetle...