Skocz do zawartości

Impreza GD podświetlenie deski


Macjek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

W przełączniku kierunkowskazów jest pokrętło, które reguluje jasność podświetlenia zegararów. U mnie rozjaśnia się tylko lcd od temperatury, przebiegu i zegarka pod szyba. Czy tak ma być? Jeśli nie to dlaczego nie jest tak jak ma być?

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rozjaśnia się tylko lcd od temperatury, przebiegu i zegarka pod szyba. Czy tak ma być?

 

Hmm... U mnie zegarka w konsoli centralnej już nie ma, więc nie potwierdzę, ale regulacja jasności działa na wszystkie zegary na desce i radio (bug-eye US z licznikiem EU).

Edytowane przez jpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. To pokrętło jest istotnie wspaniałym wynalazkiem i nie wiem jak mógłem jeździć samochodem bez funkcji Bright. Niby jeden klik a jaka zmiana w komforcie jazdy...:]

 

Dziwi mnie, że nie mogę rozjaśnić podświetlenia zegarów, ponieważ jest tam dość ciemno. Zegary są rownomiernie podświetlone, ale w innych autach jest jakby jaśniej. Szczególnie irytujące jest to o zmroku.

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ostatnio przez to pokrętło innego zonka. Wyciągłem licznik by zmienić spaloną żarówkę i przypadkowo wyłączyłem podświetlenie zegarów. Ile razy wyciągałem i wsadzałem licznik to masakra... Sprawdzałem żarówki czy działają, bezpieczniki, kable przez to wszystko aku rozładowałem... Aż w końcu po półtorej godzinie walki przekręciłem pokrętło i wszystko zaczęło świecić... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

W przełączniku kierunkowskazów jest pokrętło, które reguluje jasność podświetlenia zegararów. U mnie rozjaśnia się tylko lcd od temperatury, przebiegu i zegarka pod szyba. Czy tak ma być? Jeśli nie to dlaczego nie jest tak jak ma być?

 

Maciek

 

Mam tak samo, jak dla mnie pozostałe wskaźniki są wystarczająco czytelne w dziennym świetle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...