Jump to content

czołowa szyba ?


loader99
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam pytanko, w sojej imprezie, na prawo od kierownicy obok włącznika reflektorów przednich mam włącznik z ogrzewaniem szyby.... tylko sie zastanawaim do czego jest? (bo po lewej na obudowie liczników jest ogrzewanie tylnej)

 

Zatem, czy oryginalna szyba czołowa w imprezie z roku 1993 miała ogrzewanie? (bo mojha już z niemiec oprzyjechała wymieniana)

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

zdjecie numer 3 obrazuje oba wlączniki na raz.

włącznik do tylnej jak najbardziej chodzi, to włanie ten wlącznik po prawej zaznaczony na pierwszym zdjeciu nie bardzo...

Luz, tak tylko chciałem sie upewnic czy to przypadkiem nie było do czołowej.. bedemial chwile to rozkrece i zobacze co jest do niego podłaczone....

 

A pytanie z innej beczki, co do spryskiwaczy reflektorów, w momencie nacisniecia na przycisk, słychać tylko "pykanie" w okolicach kierownicy... czy to znaczy ze silniczki sa popalone? (w skrzynce bezpieczników wszystkie bezpieczniki są ok, chyba ze owe spryskiwacze mają gdzies osobny bezpiecznik, przekaźnik który uległ spaleniu....)

Pozdro

 

i co nikt nie ma pomysłu po co jest ten przycisk ze znaczkiem szyby po prawej?

:)

Link to comment
Share on other sites

Pewnie ktoś zrobił podgrzewanie lusterek, co do spryskiwaczy to było na forum, przekaźnik chodzi więc po prostu sprawdź silniczek, trzeba go rozebrać o pokręcić trzpieniem czy chodzi a potem sprawdzić wtyczkę.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...