Jump to content

czołowa szyba ?

loader99
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam pytanko, w sojej imprezie, na prawo od kierownicy obok włącznika reflektorów przednich mam włącznik z ogrzewaniem szyby.... tylko sie zastanawaim do czego jest? (bo po lewej na obudowie liczników jest ogrzewanie tylnej)

Zatem, czy oryginalna szyba czołowa w imprezie z roku 1993 miała ogrzewanie? (bo mojha już z niemiec oprzyjechała wymieniana)

Pozdro

zdjecie numer 3 obrazuje oba wlączniki na raz.

włącznik do tylnej jak najbardziej chodzi, to włanie ten wlącznik po prawej zaznaczony na pierwszym zdjeciu nie bardzo...

Luz, tak tylko chciałem sie upewnic czy to przypadkiem nie było do czołowej.. bedemial chwile to rozkrece i zobacze co jest do niego podłaczone....

A pytanie z innej beczki, co do spryskiwaczy reflektorów, w momencie nacisniecia na przycisk, słychać tylko "pykanie" w okolicach kierownicy... czy to znaczy ze silniczki sa popalone? (w skrzynce bezpieczników wszystkie bezpieczniki są ok, chyba ze owe spryskiwacze mają gdzies osobny bezpiecznik, przekaźnik który uległ spaleniu....)

Pozdro

i co nikt nie ma pomysłu po co jest ten przycisk ze znaczkiem szyby po prawej?

:)

Pewnie ktoś zrobił podgrzewanie lusterek, co do spryskiwaczy to było na forum, przekaźnik chodzi więc po prostu sprawdź silniczek, trzeba go rozebrać o pokręcić trzpieniem czy chodzi a potem sprawdzić wtyczkę.