Skocz do zawartości

!!!PILNE JAK CHOLERA!!!


lucza

Rekomendowane odpowiedzi

A więc już po wizytacji,auto w stanie tragicznym i raczej do odbudowy się nie nadawało ze względu na egzotyczność części.Auto posiadało zawieszenie z trzech różnych aut, środek auta to przednie fotele o różnych odcieniach a kanapa w dwóch różnych kolorach,silnik nie trzymał wolnych obrotów i w ogóle nie przyśpieszał,przyczyną prawdopodobnie były urwane dwa kabelki przy TPS i parę innych wtyczek które nie były do niczego podłączone.Kontrolka check engine podłączona do kontrolki alternatora żeby się zapalała i gasła.Na masce została wycięta dziura i założony potężny "kurnik",a następnie dziura została zaślepiona sklejką ponieważ woda zalewała przepustnicę i czujniki :shock: .Auto w stanie masakra,po prostu lista wad jest tak długa że żal pisać.Ale to przecież nic,ludzie nie takie złomy kupują i odrestaurowują ale uważam że wszystko musi być adekwatne do ceny.Gdyby koleś sprzedawał samochód ze świadomością tego co posiada,że to rzadki model i tak dalej to może było i by ok,ale on sprzedawał (w jego świadomości) wolnossące subaru po "jakimś tam tuningu" a to już moim zdaniem była arogancja żądać takiej ceny za auto w takim stanie.Nie wspomnę oczywiście o stożku na kwasowych rurach spawanych u pana Źdźisia,biorąc pod uwagę że przepustnica leży tam ukośnie minęło by pewnie sporo czasu zanim dopasował bym jakiś oryginalny dolot.Kolektora wydechowego też już praktycznie nie było a jest on zupełnie inny jak w wolnych ssakach ogólnie dostępnych.Także na koniec złożyłem swoja ofertę i udałem się w pięciogodzinny powrót do domu w nadziei że coś się wydarzy,no i wydarzyło się,godzinę temu dostałem sms-a że auto sprzedane :cry: ,trudno może tak musiało być,żona mnie pociesza że skoro wypłyną jeden to i drugi wypłynie,trzeba tylko poczekać na swój czas.Dzięki wszystkim za pomoc i szukamy dalej,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie... trzeba wierzyć w Forumową karmę, że właściwe auto... na nas czeka ;)

 

A co do kolektora wydechowego w SRX - to on jest równo czy różnoodległościowy? W sensie - bulgoce to już w serii? Pewnie nie, ale zaintrygował mnie temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucza...A możę rozejrzysz się za jdm'em prosto ze źródła...ze strony, którą podesłałem...Widziałem tam juz kilka srx'ów a i ceny ich w okolicach 1.5ty.ojro jak na taki rodzyn to chyba nie aż tak dużo. Z wysyłką i wszystkimi opłatami też się już zaznajomiłem..bo plan był, żeby... :-P . Może to jest jakaś koncepcja. Zawsze to rodzimego pochodzenia gdzie dostęp do części lepszy....No nie wiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucza, Twoja żona mnie absolutnie rozbraja :mrgreen:

 

zamiast sie smucić lepiej pomyśl jak brutalnie bedzie musiał być uswiadomiony przyszły własciciel, gdy pan Miet.... pan George mechanik rzuci coś w stylu

 

"jakiś dziwny silnik"

"ten (nazwa dowolnej części) co pan kupił zupełnie nie pasuje"

"ten silnik to chyba W OGÓLE nie jest z Subaru..."

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiz.i tu masz rację sam się zastanawiam jak tam rozrząd trzeba będzie zrobić.

Wuem znalazłem importera w irlandii,co prawda same WRX-Y i STI-E ale zadźwonię i zapytam,pozdro.

 

WueM dla Ciebie :cool:

 

http://www.tradecarview.com/used_car/japan%20car/subaru/traviq/11942314/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traviq??Trafiłem takie kiedyś na alledrogo..baa...siedziałem w takim nawet...ale fakt...z subaru nie ma ono nic prócz nazwy...

Dzieki Lucza :-P teraz jednak poluje na dziadka w sedanie....MUSI ZOSTAĆ SUBARU :mrgreen:

 

Ale czemu akurat traviq???? :mrgreen: Tego akurat nie kumam :-P

Autko bym wziął dla samych gratów, które można byłoby przełożyć do kontynentalnej Zafiry....Tyle tylko- po co mi Zafira???

Rodziny nie mam....to co pół tusze na targ wozić czy inne jarzyny? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Saabaru miało przynajmniej silnik z Subaru,a to to? pozdro.

 

Saabaru miało w sumie tylko przód z Saab'a, reszta to był WRX ;)

 

@WueM - good... bo ten pomysł na Suzuki po takiej fenomenalnej Wannie był trochę... zbyt niecodzienny ;)

 

Dziadek w sedanie robi robotę <3

Edytowane przez BelegUS
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BelegUS... Jeśli ktoś z forum Mi takowy znajdzie....bo nie ma nic wśród znanych Mi stron.... :-P

To na razie Mój number one...Może jak obudzę się jutro -odkryję nowy pomysł :mrgreen:

póki co...ZNajdźcie Mi dziadka...bo nie mam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

chyba GB wolnossące miały zmienne fazy 160km nie? To chyba ten sam silnik. Znaczy tak sobie ubzdurałem jak mi sie wspomniało o nowszych imprezach 160km....

 

Lucza Ty jesteś guru, widziałes kiedyś tego nowszego 160km? Ja nie niestety, ale ten z aukcji wygląda raczej jak ten stary z GC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie tylnego spoilera i progów świadczy o GD ale pojedziemy w sobotę to zobaczymy.Nigdy wcześniej nie widziałem tego silnika w modelu GD.Raz byłem oglądać rzekomego SRX-a z 01 roku ale okazało się to bzdurą i był to zwykły 2.0 wolnossący,pojedziemy,zobaczymy ew. kupimy pod warunkiem że silnik będzie wraz z kompem,instalacja,kluczykami i w ogóle kąplet gotowy do zainstalowania w aucie.No chyba że buda jest cała i z papierami :) ,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...