Skocz do zawartości

!!!PILNE JAK CHOLERA!!!


lucza

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś potrafi po nr.silnika rozgryźć co to za model,chodzi głównie o silnik,mam podejrzenie że to SRX a taki wypłynął na lokalnym rynku.Model cholernie rzadki a koleś sprzedający nie potrafi mi odpowiedzieć na pytanie czy to SRX,chyba niema pojęcia co ma.Jeśli to jest SRX to ja muszę go mieć!!!! Proszę ruszcie swoje przeglądarki i zagońcie linki do roboty bo jakby co to już dzisiaj po niego jadę,dzięki i pozdro.

 

NR: GC8EJ204

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tradecarview.com/used_car/japan%20car/subaru/impreza+sportswagon/11808595/

 

Choć właściwie nie wiem po co to to to pokazuje...ale jak wszystko sie uda to autko popłynie do Polski :)

jedyny srx jaki znalazłem...Powodzenia Lucza w poszukiwaniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avic, poszukaj w google ile znajdziesz info o srx ;-)

 

 

"czy chodziło Ci o subaru impreza WRX"?

 

 

nieeeeee.jpg

 

Pewnei wiekszosc info kryje sie pod japonskimi krzaczkami, paradoksalnie najwiecej znalazłem na jakims małym nowozelandzkim lub australijskim forum ,ale nie zapisałem linków... poszukam

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafaello :) a co Ty sie na jakiegos takiego wolnosaka znow napaliles ?

A jakoś tak do kolekcji mi białego SRX-a brakuje,trza będzie w polsce większy garaż postawić :mrgreen: bo jeszcze 22B musi się kiedyś zmieścić :mrgreen:

Pisałem to kiedys w innym temacie, główną atrakcją jest 2.0 DOHC N/A 155KM

 

w skrócie jest to wolnossący WRX jdm

 

 

Lucza dziwne ze sie o to pytasz,bo akurat ty powinieneś wiedzieć o tym najwięcej :P

Ja nie pytam tylko koleś który sprzedaje niema pojęcia co ma,właśnie dzwoniłem do kolesia żeby otworzył maskę i popatrzył ile ma wałków na silniku ale ciul jeden siedzi w pubie i chleje,rano jak wytrzeżwieje to zobaczy i mi przedżwoni :-P ,także czekamy i nie śpimy dzisiaj,pozdro.

 

A i jakbym kupił to będzie na sprzedaż ta maska z niego i fotele,z możliwością wymiany na maskę N/A,trza go będzie do oryginalnego stanu przywrócić,pozdro.

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/4217981

 

http://isdc.ie/discussion/index.php?topic=36138.0

 

Jakby ktoś taki komplet potrzebował to za 1000€ jest :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle czekam na wieści od kolesia ale pewnie jeszcze nie wytrzeżwiał :mrgreen: . Dzisiaj pijąc poranną kawę przypomniało mi się że mam tabliczkę znamionową od mojego,panie świeć nad jego duszą :cry: ,SRX-a.Porównałem nr. silnika z tym w ogłoszeniu i okazuje się że oba to EJ204,pytanie teraz czy wszystkie wolnossące 2.0 mają oznaczenie EJ204 czy tylko SRX,prośba do posiadaczy 2.0 o sprawdzenie,dzięki i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się potem fotkami tego cuda... <Przeca dał link, to ten> ...kuuurde, o takim tworze to nie wiedziałem... SRX... sam bym takiego chciał... :)

 

 

A fotele jakie tam są? I za ile będziesz chciał pogonić? ^^ Teraz dopiero sobie przypomniałem, że lucza w JuKeju siedzi...

Edytowane przez BelegUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK właśnie wróciłem z rowerów a tu w domu niespodzianka!!Potwierdzone że ma dwa wałki i koleś wysłał adres więc jutru uderzam po autko.Gdy już będzie pod domem i zanim pojedzie do polski założę wątek i wszystko ładnie opiszę i ofotografuję. Dziękuję wszystkim za pomoc i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...