Jump to content

Podziękowania dla forumowiczów

Azrael

Recommended Posts

2 minuty temu, kriskristoffers napisał:

Wielkie podziękowania dla @janekbe za dzisiejsze oględziny Forestera w Legnicy. Konkretnie, rzeczowo, nawet z jazdą próbną i przesłanymi fotkami :bowdown:

Dobra, nie pitol. Kupujesz? :)

Wielkie podziękowania dla @janekbe za dzisiejsze oględziny Forestera w Legnicy. Konkretnie, rzeczowo, nawet z jazdą próbną i przesłanymi fotkami :bowdown:
Tak... brawo ja. Po tej jeździe probnej wydaje mi się że skrzynia w moim Forku jakaś chora jest...

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

• 5 months later...

Serdeczne podziękowania dla @carfit za profesjonalną obsługę pojazdu i fachowe poradnictwo odnośnie usługi serwisowej. 

Termin umowiony wczesniej, wycieczka z Lublina do Nowego Sącza, wstępnie miała być tylko wymiana oleju w skrzyni CVT , skończyło się na kompletnym serwisie olejowym z filtrami. Co do samej problematycznej skrzyni CVT, podejście serwisantów bardzo profesjonalne, najpierw pobranie próbki oleju, na podstawie jego stanu decyzja o rodzaju przeprowadzanej wymiany. Po wymianach dodatkowa diagnostyka łożysk o którą prosiłem oraz jazda testowa. Wszystko na najwyższym poziomie jakości usługi. Na każde zadane pytanie otrzymałem odpowiedź z uzasadnieniem. Podsumowując, bardzo dobry stosunek ceny do jakości wykonywanych usług, na pewno jeszcze nie raz odwiedzę ten serwis.

Jeszcze raz dziękuję całej ekipie @carfit serwis i pozdrawiam. 

• Like 1

• 2 weeks later...

Wielkie podziękowania dla @ewemarkam
za ogarnięcie tematu skrzyni AT w Outbacku. Marcin wykonał mega robotę, gdzie to "renomowane" serwisy rozłożyły ręce i nie chciały nawet zajrzeć. Poświęcił swój czas, zamówił odpowiednie części, nawet założył za mnie i je kupił. Przekazał dodatkowo cały proces w wątku tu na forum. Jest mega gość, bo zorganizował miejsce na zregenerowanie, przechowanie a przede wszystkim na przekładkę skrzyni. Tu wielki ukłon dla mechanika Szymona który udostępnił swój warsztat i pomógł Marcinowi przełożyć skrzynię. Mi w cenie w usługi pospawał jeszcze osłony termiczne :bowdown:

• Like 6

Chcę tutaj podziękować koledze @LosioDriver za ogarnięcie tematu sterowania z kierownicy, który to temat dwa lata temu jeszcze wydawał się być nie do zrobienia, a dziś jest po prostu działa :thumbup: Również, dziękuję ogólnie braci forumowej za bardzo pozytywne reakcje dotyczące niedawno przeze mnie założonego wątku do Subaryki:) Cieszę się, że się spodobało :hi:

• Like 3

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...