Skocz do zawartości

Podziękowania dla forumowiczów


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Podziękowania dla carfita za uczynienie mojego syna bardzo szczęśliwym  :yahoo:

 

Szczerze ? to mi nie dziekuj tylko Robetowi K. :) 

Ja jestem tylko pośrednikiem . Pozdrówki dla syna :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wielkie podziękowania dla Alex , Apacz , Premo , Dziedzić za dzisiejszy przyjazd na pogrzeb mojego ojca , jesteście wielcy przez duże W !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże podziękowania dla Premo za pomoc przy wyborze wozidła dla Juniora :) oraz za cierpliwość ktora sie wykazał.

Dziękujemy również za super warunki transakcji i za prezent jaki otrzymaliśmy.

Pozdrawiamy i bardzo dziękujemy.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wielkie podziękowania dla @@Maras, który mega profesjonalnie ogarnął mi Leśnika co mnie nie dziwi, ale podziękowania się należą ;) Forek jeździ jak nowy :) Jeszcze raz podziękowania dla @@Maras, i całego Mts ;) oraz dla @@Premo, za sprzedaż tego wspaniałego Leśnika ;) Jak obiecałem tak jest dbam jak o swojego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Nie jestem pewien, czy to dobry temat do napisania podziękowania, natomiast podejrzewam, że Panowie, którzy okazali pomoc są obecni na forum. Już tłumaczę. Otóż, wybrałem się na majówkę do Wrocławia. Wszystko pięknie, korki, wypadki na A4 itp, po długiej walce dojechałem na miejsce. Po rozpakowaniu bagaży - ruszamy do zoo. A tu niespodzianka, Forek nie ładuje, świeci się aku+hamulec. Potem abs i generalnie choinka. Zatrzymałem się gdzie mogłem, oczywiście okazało się, że zarżnąłem akumulator, więc koniec jazdy. Pożegnanie z forkiem, córa, żona do tramwaju i kontynuacja podróży komunikacją miejską:) Weekend majowy to generalnie ciężki czas na naprawy.

 

Pierwsze wielkie podziękowania dla Pana, który "Zobaczył subaru na krakowskich blachach z otwartą maską i stwierdził, że zatrzyma się i sprawdzi, czy może pomóc". Bardzo fajna postawa, która świadczy o tym, że właściciele Subaru to fajni ludzie:) Podobne odczucia miałem tylko wśród właścicieli starych Jeepów(wcześniej jeździłem ZJ) - również pomocni i sympatyczni. W przypadku innych marek, takie rzeczy się nie zdarzają... a szkoda. Spotkanie zaowocowało otrzymaniem dwóch numerów telefonu do właścicieli serwisów Subaru we Wrocławiu. Właściciel pierwszego niestety był na urlopie. Ale dzięki temu, że pracownik drugiego serwisu zamierzał zmienić w serwisie opony w swoim aucie, Forek otrzymał nowy alternator i zawiózł nas spokojnie do Krakowa. Wielkie dzięki dla p. Maćka oraz p. Sławka z serwisu Auto Plejady, którzy spadli mi z nieba 2.05. Pomogli załatwić lawetę (nawet dostałem zniżkę) i naprawili auto. 

Podsumowując, majówka we Wrocławiu kosztowała mnie tyle, że spokojnie mógłbym ją spędzić w Paryżu;) ale przynajmniej Forek dostał nowy alternator i mam nadzieję, że będzie miał spokój z prądem na długo. 

Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc i życzę wszystkim kierowcom spotkania życzliwości i pomocy w razie problemów.

Pozdrawiam!

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Odkopuję wątek, ponieważ chcę bardzo podziękować @kriskristoffers za ogarnięcie awarii w OBKu.

 

Krzysiek poświęcił pół dnia na to i muszę przyznać, że wspaniały z niego człowiek!

 

Krzysiek, bardzo Ci dziękuję :bowdown: :applause: :thx:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...