Skocz do zawartości

Gaśnie - Subaru Legacy - Hubertus


subarka665

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! ;-)

Otóż jestem posiadaczką Subaru Legacy - Hubertus z 93r. Tak jak w temacie auto gaśnie, gdy jest zimny i na benzynie, jak się zagrzeje i przełączę go na gaz to jest lepiej. Ale w związku z tym gaśnięciem to pewnego dnia na skrzyżowaniu zdechł mi i musiałam coś na szybko myśleć, więc zepchnęłam go na chodnik i podniosłam maskę poruszałam kablami i odpalił. Zdarzają się również jakieś takie szarpnięcia podczas jazdy tak jakby były jakieś przerwy w prądzie. Zastanawiały mnie czasem te kable czy one się pokruszyły ze starości czy jak :roll: No po prostu nie wiem, więc dlatego zwracam się do Was. Jak macie jakieś pomysły co to może być to piszcie może przyczyna się znajdzie ;-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaśnie z jakiegoś powodu, lub nawet kilku powodów. Trzeba ustalić, czy za gaśnięcie nie jest odpowiedzialna instalacja LPG, lub konsekwencja jej używania: można spróbować pojeździć kilka dni na samej benzynie (gaz odłączony) i sprawdzić, czy sytuacja się nie poprawi (nie musi, bo może być tak rozregulowany, że samoczynnie nie wróci adaptacji). Należy też sprawdzić podłączenia vacuum samochodu, czystość przepustnicy (argument, że była czyszczona można wsadzić w ... Ma być wyczyszczona, a nie czyszczona). Trzeba też sprawdzić w ASO, czy nie ma upgrade softu na gaśnięcie - do niektórych modeli jest. Jeżeli winne jest LPG należy odwiedzić DOBREGO technika LPG. Wbrew pozorom nie jest ich dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się ostatnio sprawdzałam go i jak jest zimny na benzynie to zdycha, a jak jest ciepły na benzynie to jest w miarę, bo zdarzy mu się zgasnąć, a na gazie to chodzi, aż miło - (silnik ciepły).

 

 

 

12fasola12, miałam to zrobić już tydzień temu, ale zawsze coś i myślę, że dopiero w sobotę będzie czas.

 

Wygląda na to, że kable są okay - trzeba będzie poszukać innej przyczyny :???:

Edytowane przez subarka665
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...