Skocz do zawartości

Opony zimowe - promocja


Grzegorz Pawliczak

Rekomendowane odpowiedzi

Do napędu na 4 koło wystarczą opony wielosezonowe, nieprawdaż?

 

Do napędu na 4 koła wystarczą opony wielosezonowe, nieprawdaż?

Do napędu pewnie od biedy wystarcza, ale do hamowania i skręcania juz nie zawsze :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Co prawda nie foresterem, ale innymi autami 4x4 jeździłem i na zimowych i na uniwersalnych. 4x4 daje taką przewagę trakcji, że na całorocznych mam lepiej niż ośki na zimówkach, ale te ośki też mają hamulce  na 4 koła.... więc w aucie którym zimą jeżdżę w trasę mam zimówki (a latem całoroczne, bo terenowe, nawet górkę ze śnieżynką mają) a w drugim nie zmieniam, bo używam przy małych prędkościach i w terenie. Jak w dwa lata temu zmieniałem późno i było już biało, to poczułem różnicę na pierwszym rondzie koło wulkanizatora. Czyli całoroczne dobrze, ale dobre zimowe - bardzo dobrze. 

Sam się tylko zastanawiam, czy do forestera brać zimówki z felgami 17, czy zakładać na fabryczne osiemnastki? I co z czujnikami TPMS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie jeszcze dodam, że kupując w Motointegrator opony mogą być zamontowane są w jednym z serwisów partnerskich (Q-serwisach), jest ich kilkaset w całym kraju (za jakieś tam niewielkie pieniądze). Widzę, że piszesz z KrK to tam praktycznie w każdej dzielnicy znajdziesz seriws w którym Ci je założą. Fajna opcja, bo to zawsze kilkadziesiąt $$ zostaje w kieszeni.

Edytowane przez Pitrex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...