Jump to content

Opony zimowe - promocja


Recommended Posts

Do napędu na 4 koło wystarczą opony wielosezonowe, nieprawdaż?

"wystarczą" nawet drewniane obręcze...

Link to post
Share on other sites

Do napędu na 4 koło wystarczą opony wielosezonowe, nieprawdaż?

 

Do napędu na 4 koła wystarczą opony wielosezonowe, nieprawdaż?

Do napędu pewnie od biedy wystarcza, ale do hamowania i skręcania juz nie zawsze :idea:

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 1 year later...

Co prawda nie foresterem, ale innymi autami 4x4 jeździłem i na zimowych i na uniwersalnych. 4x4 daje taką przewagę trakcji, że na całorocznych mam lepiej niż ośki na zimówkach, ale te ośki też mają hamulce  na 4 koła.... więc w aucie którym zimą jeżdżę w trasę mam zimówki (a latem całoroczne, bo terenowe, nawet górkę ze śnieżynką mają) a w drugim nie zmieniam, bo używam przy małych prędkościach i w terenie. Jak w dwa lata temu zmieniałem późno i było już biało, to poczułem różnicę na pierwszym rondzie koło wulkanizatora. Czyli całoroczne dobrze, ale dobre zimowe - bardzo dobrze. 

Sam się tylko zastanawiam, czy do forestera brać zimówki z felgami 17, czy zakładać na fabryczne osiemnastki? I co z czujnikami TPMS.

Link to post
Share on other sites

Od siebie jeszcze dodam, że kupując w Motointegrator opony mogą być zamontowane są w jednym z serwisów partnerskich (Q-serwisach), jest ich kilkaset w całym kraju (za jakieś tam niewielkie pieniądze). Widzę, że piszesz z KrK to tam praktycznie w każdej dzielnicy znajdziesz seriws w którym Ci je założą. Fajna opcja, bo to zawsze kilkadziesiąt $$ zostaje w kieszeni.

Edited by Pitrex
Link to post
Share on other sites
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...