Jump to content

Przegląd 130k km

max1987
 Share

Recommended Posts

Witam, czy możecie napisać co szczegółowo wchodzi w przegląd forestera 2.0 x przy 130 k km? Kupiłem go niedawno i to Moj pierwszy przegląd. Jaki olej dedykowany jest do tego silnika? Poprzedni właściciel lał mobil1 5 w 30 , czy lepszy będzie shell ? Lub jakiś inny

Pozdrawiam

Max

Wiem, bo robiłem :) a za przegląd przy 130kkm powiedzieli 950 zł :/ pojawianie pytanie co normalnie wchodzi przegląd 130 Kkm tzw . mały przegląd i jaki olej jest najlepszy ?

Możesz zostać na tym Mobilu co poprzednik jeździł.

Mi się wydaje, że to mały przegląd, bo "duży" robiony jest przy 105kkm.

Dzięki . A co wchodzi w skład małego przeglądu? Tylko wymiana oleju , filtrów oleju, filtra p.pylkowego i już?reszta jest sprawdzona na ostatnim przeglądzie , o którym pisał zeroart :)

Dzięki . A co wchodzi w skład małego przeglądu? Tylko wymiana oleju , filtrów oleju, filtra p.pylkowego i już?reszta jest sprawdzona na ostatnim przeglądzie , o którym pisał zeroart :)

Wymień olej na 5w30 i nie kombinuj (na mam Castrol Egde jaki fabryka dała), filtr oleju, filtra przeciw pyłkowego nie ma bo po co?, zobacz czy filtr powietrza nie zaświniony, filtr paliwa jak był > 30 000 km, kilmę sobie na wiosnę zrobisz i tyle, dolej płynu do chłodnicy jak jest mało, na dolewki zawsze ma pristone, miesza się z każdym... I ciesz się jazdą :-)