Skocz do zawartości

Imreza GT '99 zbyt niskie cisnienie doladowania......


szyja1000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,,,,mam pytanie;

Turbo timer wskazuje 0.6 bar doladowanie przy przyspieszaniu natomiast na wolnych obrotach -0.6 bar wiem ze Impreza powinna miec ok 0.9 bar tak wiec pytam czy ktos z Was mial podobny problem.Przebieg auta to 196tys.km.

Pozdrawiam i czekam na opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć zdjęcie widoku pod maską, bo ciężko rozgryźć, czy mówimy o nieserwisowanym trupie ze sparciałymi wężykami/rurami, łąpiącym lewe powietrze, na stożku i bloł dżobie za 100 rubli, co by wyjaśniało szarpanie w Twoim innym temacie, czy po prostu masz jakąś typową usterkę... Ew. zostaje kryształowa kula i fusy :)

Edytowane przez graft
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90 % materfuka sprzedawców lub super magików po prostu lubi skrecic boost z obawy o panewki , lub już coś usłyszeli i boost obniżają .. spotykałem się z tym wiele razy ... , nie mówię że to twój przypadek ( ustawisz boost prawidłowy jedno przyspieszenie i rrrrrrrrrrrrrrrrrrr) , ale diagnostyka online via forum może trochę potrwać i nie jest najlepszym sposobem szybkiej naprawy...

 

Graft fusy najlepsze nie zbiją się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. W przyszły czwartek jadę do pana Zbyszka z Bajecznej w Wawie. Jak coś wymyślimy to dam znać. Podejrzenie póki co pada na "jakąś" kosmiczną nieszczelność w dolocie, stąd te 0.6 bara. Chociaż gdzieś ktoś kiedyś pisał na forum, że 0.6 dmucha w momencie jak silnik przechodzi w tryb serwisowy. Ale czy to prawda to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...