Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2013


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

a jeszcze lepiej jak by Kajto wsiadł

 

myślisz,że młodsza noga bardziej się prostuje w kolanie ;):D

 

No pokazał to ostatnio w Austri na ERC :)

 

Oczywiście dość biadolenia na temat Michała , niestety rajdy to bardzo złożony sport , i na wynik naprawdę wpływa wiele wyników , i o ,70 % z nich nie wiemy nie będąc w teamie. bo nie wszystkie rzeczy są przekazywane na zewnątrz , wiem ze wsród kibiców jest zle odbierany PR ( ja tez złe odbieram ) ale cóż taki sport . Nie mniej życzę udanego startu w Mexyku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

szubaru, o 10 luty 2013 - 20:08, powiedział: carfit powiedział: a jeszcze lepiej jak by Kajto wsiadł myślisz,że młodsza noga bardziej się prostuje w kolanie No pokazał to ostatnio w Austri na ERC

 

pięknie pokazał oby tak dalej :P reszta to gdybanie :rolleyes:

 

 

Nie mniej życzę udanego startu w Mexyku

 

ma miesiąc na naukę i naprawę Mini B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że fakt iż Ogier wklepał 1.5 minuty Latvali na śniegu można zgonić na słabe zrozumienie nowego samochodu przez tego drugiego bo nie chce mi się wierzyć że nagle francuz jest o tyle szybszy w ulubionym poniekąd rajdzie fina.

Czy to ma aż taką przewagę że uczestniczył od początku w projekcie polo R i budowany był pod jego styl jazdy? Już chyba do końca sezonu Seb będzię szybszy bo to że między tą dwójką rozstrzygnie się tytuł to pewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem, widzialem.

W piatek stalem przy takim nawrocie i tam, gdzie wlasciwie wszyscy juz odejmowali, Ogier jeszcze docisnal 2-3 sekundy. Nie wiem, jak on sie tam miescil...

Ogolnie uwazam wyjazd za rewelacyjny, pomimo tego, ze jestem padniety i niech zaluja wszyscy, co to dupska nie ruszyli, pomimo, ze mielismy dwa miejsca, a koszt wyjazdu nie przeraza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie okazało, że przez te wszystkie lata to nie Citroeny, tylko Sebastieny takie szybkie były :P

Latvala, na którago strasznie liczyłem, przesiadł się z Forda i już drugi rajd nie może złapać tępa, a Ogier wsiada i robi swoje. On i Loeb są na dzień dzisiejszy poza konkurencją.

Sołowow rajd życia, gratulacje!

Nie umniejszajac ale Ogier ma zrobione z parenascie tys km testow i samochod konkretnie zbudowany wedle swoich preferencji i to niestety Jari jest tym ktory sie tu musi dopasowac wiec slabsze tempo bylo jak by do przewidzenia chodz i tak nie jest zle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2:41 - wyciąganie Novikov'a z rowu . Akcja godna Mistrzostw Świata ! Wielkie brawa dla kibiców .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tja,a panowie gwiazdorkowie pilot i kierowca stali jak te barany i czekali az prosty lud postawi samochod na kola.

Powinni ich tam w pizdu zostawic w rowie, niech sie sami soba zajmuja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...