Skocz do zawartości

Subaru Impreza WRX 218km


funio85

Rekomendowane odpowiedzi

podciśnienie pokazuję Ci czy układ jest szczelny ale czy 0.6 czy 0.8 sam nie wiem czy jest różnica, kiedyś czytałem na forum eleboraty, że jak jest mniejsze to silnik nie ma kompresji itp itd, z doświadczenia z autami turbo czy w tych samych autach jest 0.6 czy 0.8 nie ma znaczenia a może to po prostu wina wskażników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze pytanie w jakim zakresie obrotów powinno pokazywać doładowanie 0.9 bara?
dokladnie to targetboost w mapie by trzeba podejzec, do "zgrubnej diagnostyki" circa od 3-3,5 do 5 krpm przy pelnym otwarciu przepustnicy

 

zależy jeszcze na którym biegu to sprawdzasz .. na 1. i 2. możesz nie mieć pełnego doładowania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 1. i 2. możesz nie mieć pełnego doładowania ;-)

U mnie o dziwo właśnie jest pełne doładowanie :shock:

 

No właśnie, kiedyś był poruszany temat na forum, jedni mają pełne doładowanie, drudzy nie, u mnie na przykład też nie ma pełnego doładowanie tylko 05-06 bara a przy bucie w podłodze głowę chce urwać, natomiast na 4 biegu od 3,5tyś z butem dopiero jest te 09-1,0 bar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy napisali 4-5 bieg przy pełnej dzidzie zobacz. Jeśli będzie 0,9 to w GT jest ok...

Jak masz w miarę zdrowego okaza i głowę na karku - możesz sobie zrobić moda wsadzając wsadzając restryktor od mniejszej średnicy zamiast zwężki z dziurą 1,2mm wsadzić 0,9mm od JDM'a.

4 tu rbo sprzedaje i nie ma co płąkać na cenę - wiertło znacznie droższe :)

Edytowane przez graft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...