Jump to content

tarcze do sti 2001...do przymiarki..czy ktoś ma?

irektob
 Share

Recommended Posts

Witam,potrzebuję porzyczyć tarczy z modelu sti 2001 roku,mam wrx z 2001 i chcę załorzyć brembo na przód i mam takie zaciski ale nie z sti w związku z tym potrzebuje porzyczyć nawet zurzytą tarcze hamulcową 326mm , 5x100,przed zakupem tarcz muszę wszystko spasować i przymierzyć.....proszę o pomoc

Witam,potrzebuję pożyczyć tarczy z modelu sti 2001 roku,mam wrx z 2001 i chcę założyć brembo na przód i mam takie zaciski ale nie z sti w związku z tym potrzebuję pożyczyć nawet zużytą tarcze hamulcową 326mm , 5x100,przed zakupem tarcz muszę wszystko spasować i przymierzyć.....proszę o pomoc

Mam taką tarczę !!!!! Jak przyjedziesz do mnie to na miejscu spasujemy !!! Zadzwoń do mnie też kiedyś pasowałem inne brembo do mojego- mój nr :arrow: PW

Edited by Juras K

cześć Juras,masz taką tarcze na aucie czy wolną ,wpadnę w tym tygodniu zresztą zadzwonię

Juras,na razie podjadę do Evana bo to 2km ode mnie,ale bede na pewno na spocie u Ciebie,bardzo dziękuje za okazaną pomoc

Juras a czy mogę zawitać na ten spot u Ciebie tych wyjątkowych miłośników subaru,oprócz moim bugeye...... Lancią Deltą Integrale?

Juras a czy mogę zawitać na ten spot u Ciebie - Lancią Deltą Integrale?

Pewnie !!!!!! jest na cztery więc da radę !!!!! Prześlij mi parę fotek na PW tej Lancii :-P

Edited by Juras K