Skocz do zawartości

Adrenalina We Włosach V


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chciałbym się zapytać czy jako fotograf-amator chcący ćwiczyć sztukę fotografii potrzebuje specjalnej akredytacji aby móc robić zdjęcia i poruszać się po torze tak aby wychwycić najlepsze ujęcia ? Kolejne pytanie czy po przyjeździe na tor Słomczyn mam się do kogoś zgłosić w celu ustalenia szczegółów, czyli co mogę a czego nie można robić (oczywiście wiem, że muszę zachować wszelkie środki bezpieczeństwa na torze ale może są sprawy o których nie wiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

to tylko naklejka startowa, będzie jeszcze jedna tzw. pamiątkowa z datą i pełnym logo imprezy.

Każda startująca załoga otrzyma zestaw kosetyków got2b, Fa i Fa Men Xtreme ;)

 

Po przyjeździe na tor zaparszamy do biura imprezy które znajduje się w żółtym budynku.

Tam przekazujecie prezenty dla dzieciaków naszym hostessom i odbieracie od nich naklejki startowe z numerami + pamiątkowe, opaski na rękę uprawniające do wjazdu na tor + wspomniany zestaw kosmetyków.

 

Wszystkie osoby które chcą robić fotki na torze również zapraszm do biura po odbiór kamizelek.

Chcemy żebyście byli dobrze widoczni na torze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fajną huśtawkę pokojową dla dziecka 1-2 latka. Nówka sztuka nie śmigana. Chcę ją komuś podarować a nie bardzo mam komu. Przyjadę jako oglądacz, ale chętnie ją oddam. Czy przyjmiecie taki prezent?

 

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak btw jest pomysł na wyłonienie najbardziej widowiskowo jeżdzącego kierowcy podczas najbliższej Adrenlainy, który otrzyma puchar "King of Adrenaline" i nagrodę od Dunlopa, który jest naszym partnerem :)

 

 

Ponieważ tor znam w sumie dosyć dobrze i nigdy nie przejechałem go normalnie bez boka, biorąc pod uwagę pewne okoliczności uprzedzam wcześniej, żeby nie głosować na mnie w tym konkursie :)

Edytowane przez Harvester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...