Skocz do zawartości

Adrenalina We Włosach V


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też będę. Fajny maraton się zapowiada :)

 

GRACU - tak jak w zeszłym roku można wrzucić PLNy do puszki zamiast prezentu? Wy lepiej to zagospodarujecie ;)

 

 

Można można, ale przez te cztery juz edycje Adrenaliny zauważyłem że prezent to prezent ;)

Damskie załogi oczywiście mile widziane!

 

 

No i tak btw jest pomysł na wyłonienie najbardziej widowiskowo jeżdzącego kierowcy podczas najbliższej Adrenlainy, który otrzyma puchar "King of Adrenaline" i nagrodę od Dunlopa, który jest naszym partnerem :)

 

Co Wy na to?

Propozyjce jak wyłonić kierowcę ....

Może powołać jakieś jury ?

Smiało pisać!

Edytowane przez Gracowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest pomysł na wyłonienie najbardziej widowiskowo jeżdzącego kierowcy podczas najbliższej Adrenlainy, który otrzyma puchar "King of Adrenaline" i nagrodę od Dunlopa, który jest naszym partnerem Co Wy na to?

 

super, będzie piękne widowisko :-P

 

 

Może powołać jakieś jury ?

 

loża szyderców :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq morda moja się cieszy!

 

Moja tym bardziej. Mam obawę, bo dawno nie jeździłem i trochę zardzewiałem, ale co tam - polatam sobie na spokojnie :cool:.

 

Tradycyjne pytanie: RE070, czy zimówka?

 

Przemek weź najgorszego śmiecia jakiego masz. dopompuj tylko do 3 atmosfer. dobra opona tym bardziej zimowa zostanie delikatnie mówiąc zniszczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa (oczywiście przy założeniu, że w nic nie przydzwonię), że nie bedę miał zawiasu, felg itd. do wymiany?

 

Kali - co byś nie zrobił i tak będzie mniej boleć niż upadek z pierwszego piętra :roll: :D

 

Reszta zależy od twojego opanowania adrenaliny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@maciekSubru, aleś suchara wytrzasnął :D

 

@@KALI, za każdym razem jak byłem tor był w innej kondycji, od błota na którym wiozło gdzie chciało, przez wyryp gdzie trzeba było zapomnieć o prawidłowym torze jazdy, po względnie suchy i przyczepny tor który momentalnie żarł opony. Jak się nie zepniesz "na Hołowczyca" to spokojnie samochód można wywieźć w jednym kawałku ;-)

 

Ja w tym roku chyba po raz pierwszy odpuszczę, bo niestety pokryły się terminy z chrztem na którym będę "funkcyjnym" a poza tym babcia niestety niedomaga i nie wiem czy na weekend będzie w ogóle gotowa :cry: :cry: :cry:

Edytowane przez Simon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forma prezentów dla dzieciaków rozumiem niezmienna od 2008r??

 

Właśnie. Jakie to mają być prezenty? Tz. w jakim wieku dzieci, czy tylko zabawki, czy też można uzupełnić słodyczami etc.

 

Ty lepiej spójrz na swoje uzebienie i jeszcze raz przemyśl sprawę z tymi słodyczami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

prezenty - artykuły szkolne, sportowe, do tego coś co można uznac za nagrodę np. za dobre zachowanie - bilety do kina, vouchery do sklepów itd itd.

Zawsze się przygają np.małe torby podróżne, plecaki, zabawki

Słodycze raczej słabo ....

 

 

Dzieciaki w wieku od 6 do 17lat ,chociaz w filiach bywaja maluchy nawet poniżej 1 roku :(

 

 

 

No dobra to jakie jury proponujecie?

Może powinnismy głosowac nie na torze tylko po zakończeniu zrobić ankietę na forum ?

Edytowane przez Gracowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RE070 idealnie!

 

No to Panowie jak z tym wyborem?

Dunlop zapowiedział elegancką kurteczkę dla "King do Adrenaline" !!!

 

 

a btw naklejeczka startowa pasuje?

 

http://www.facebook.com/AdrenalinaWeWlosach?ref=hl#!/photo.php?fbid=393473270721652&set=a.106144782787837.7895.104389942963321&type=1&theater

 

 

 

:)

Edytowane przez Gracowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...