Jump to content

Subaru Outback USA

mati2610
 Share

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu szukam sobie jakiejs subarynki, jak juz pewnie niektórzy zauwazyli zacząłem od imprezki kombi potem forek teraz outback ale to nie istotne. Potrzebuje kombi i chyba dylemat pozostanie miedzy outbackiem a forkiem. Zastanawiam się jak to jest z tymi amerykańcami? czy warto takie auto kupic? czy nie ma problemu z częsciami a moze sa jakies inne przeciwskazania? prosze o pomoc.

pozdro.

Od jakiegoś czasu szukam sobie jakiejs subarynki, jak juz pewnie niektórzy zauwazyli zacząłem od imprezki kombi potem forek teraz outback ale to nie istotne. Potrzebuje kombi i chyba dylemat pozostanie miedzy outbackiem a forkiem. Zastanawiam się jak to jest z tymi amerykańcami? czy warto takie auto kupic? czy nie ma problemu z częsciami a moze sa jakies inne przeciwskazania? prosze o pomoc.

pozdro.

Warto.

Nie ma większych problemów, a przeciwwskazań na horyzoncie brak.

Reszta - jak przy zakupie każdego samochodu, skądkolwiek by nie był ;)

• Upvote 1

Jeżdżę takim i nie narzekam. Gdyby jeszcze nie te cholerne indiańskie jednostki, których nie można przestawić na bardziej cywilizowane no i radio z przeskokiem o 0,2 to by było super :???:

• Upvote 1

Jeżdżę takim i nie narzekam. Gdyby jeszcze nie te cholerne indiańskie jednostki, których nie można przestawić na bardziej cywilizowane no i radio z przeskokiem o 0,2 to by było super :???:

Jesli masz US2006r to chyba już masz szynę CAN, wentylacja chyba tez będzie pasować (nie pamiętam na 100%) i możesz zrobić taki manewr od europejskiego po 2007r::

http://tnij.org/s8b7

• Upvote 1

A nie jest czasem tak, że większość Outbacków jest produkowanych w USA? Podobnie jak Tribeca?

Generanie poza wspomnianymi jednostkami, radiem i może trochę bardziej miękko zestrojonym zawiasem (model BH) to jest to tak samo pełnowartościowe auto. Sprawdzić przeszłość (CARFAX) i kupować.

Jesli masz US2006r to chyba już masz szynę CAN, wentylacja chyba tez będzie pasować (nie pamiętam na 100%) i możesz zrobić taki manewr od europejskiego po 2007r::

http://tnij.org/s8b7

Dziękuję za radę, świetna , już myślałem o tym - była na allegro wersja tego radia z 2007 ale czarna. Ale nie wiem czy warto - tak naprawdę to tylko RMF mi nie lata (tam gdzie mieszkam) no i nie ma RDS-u. Ale tak naprawdę to chyba Caska Navi byłaby najlepszym rozwiązaniem - bo i radio i nawigacja - super. Niestety rozwiązanie dość kosztowne. Toteż chyba pozostanę przy oryginale, a do przeliczania indiańskich jednostek i nawigacji mam pocketa. :cool:

Edited by Bronx

pozdro.

Warto.

Nie ma większych problemów, a przeciwwskazań na horyzoncie brak.

Reszta - jak przy zakupie każdego samochodu, skądkolwiek by nie był ;)

Popieram. Miałem już 4 szt. z USA