Skocz do zawartości

Wydech w Lanosie WRX z STi - czy będzie roznica??


audiocars

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nabylem pieknego Lanosika WRX 265KM. Jednak co najbardziej mi przeszkadza to kompletnie nieslyszalny bulgot boksera, niby subaru a czuje sie jakbym jechał zwykła wolnossaca benzynką. Mam dokupienia oryginalny koncowy tlumik od lanosa STI. Czy ktos stosował taki zabieg?? Czy bedzie slyszalna roznica w brzmieniu silnika?? Czy taki zabieg wogole ma sens czy gra nie warta swieczki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nabylem pieknego Lanosika WRX 265KM. Jednak co najbardziej mi przeszkadza to kompletnie nieslyszalny bulgot boksera, niby subaru a czuje sie jakbym jechał zwykła wolnossaca benzynką. Mam dokupienia oryginalny koncowy tlumik od lanosa STI. Czy ktos stosował taki zabieg?? Czy bedzie slyszalna roznica w brzmieniu silnika?? Czy taki zabieg wogole ma sens czy gra nie warta swieczki??

do Lanosa ja bym kupil cos takiego :-P

 

a do Nubiry cos takiego :mrgreen:

post-1614-0-48757300-1352959997_thumb.jpg

post-1614-0-10578400-1352960009_thumb.jpg

post-1614-0-85094100-1352960135_thumb.jpg

post-1614-0-88229300-1352960142_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe w sumie dobra opcja, zawsze przez zakupem mozna wywalić ori tlumik i zobaczyc jak to bedzie bulgotało. Jesli bedzie ok to zakupic taka rure i po sprawie:) Mozesz kolego mi podeslac adres stronki która takie cuda techniki ma w swojej ofercie??

producentem tego wydechu jest BORLA, wiec wystarczy wpisac "BORLA exhaust Subaru WRX" do google czy innej wyszukiwarki

 

np. :arrow: http://www.jscspeed....WRX-2922-1.html

 

 

p.s. chetnie przyjme "pomuka" :-P

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacić za końcówkę Borla 350$ + wysyłka ? Słaba opcja .

Napisz lepiej do. np RM Motors http://rm-motors.pl/ zrobią Ci wg Twoich życzeń za połowę tego...

Miałem od nich wydech i bardzo dobrze się spisywał , nie rdzewiał , nie wypalił się , nic nie pękało...

 

 

Rozmawialem z nimi, bedą robic ale dopiero na przełomie stycznia/lutego 2013. Na alledrogo sa dostepne gotowe zestawy z ULTERA, czy warto w to sie pakowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zdzwilem sie osatnio jadac za lanosem sti.Mowie do mojej : przycisz radio to posluchamy czy chodzi jak moj :) a tu CISZA... Co prawda u mnie mam przelot 3 cale,ale myslalem,ze w Sti bedzie cos slychac :) ,bo to,ze w wrx na seri tez jest bez WOW to wiedzialem.

Edytowane przez vitiis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...