Skocz do zawartości

Impreza-dobra na zimę?


umberto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem tu nowy (przywitałem się w odpowiednim miejscu).

Sprowadziła mnie chęć zdobycia wiedzy o Subaru, a w szczególności o Imrezce (tak z 1996-1998), której dla siebie poszukuję.

Co możecie mi poradzić w poszukiwaniach? Na co zwracać uwagę? Jaki silnik brać pod uwagę?

Czy w Trójmieście są jakieś nieautoryzowane warsztaty, które ogarniają Subaru?

 

Pozdrawiam

 

PS. nie chciałbym wydać więcej niż 8 tys. na autko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witaj. nie odbierz mnie zle, ale za 8k kup golfa:)

chyba, ze starsze Justy, legacy zwane turbodziadkiem. impreza za 8k to slaby pomysl. nikt dobrego auya w tej cenie nie odda. wsadzisz kolejne 8, aby doprowadzic do ladu.

A subaru na zime to istne zloto w miodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam. Moja Maleńka - 2.0 NA MY97 od Forumowicza kosztowała mnie 7200. Zarejestrowana, z gazem. Od tego czasu (odpukać) nie zepsuło się NIC. Zrobiliśmy jedynie zabezpieczenie antykorozyjne i poprawiliśmy lekko nadkola - nic szczególnego.

 

Jak sie chce, to się znajdzie.

 

 

A co do pytania z tytułu wątku - nie "dobra". Idealna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj. nie odbierz mnie zle, ale za 8k kup golfa:)

Nie przesadzaj. Za tyle znajdzie coś co zimę wytrzyma, albo nawet i dłużej.

 

jak dobrze poszukasz, to za 8k spokojnie kupisz wolnossącą imprezkę, która zimą da Ci więcej frajdy niż nie jeden nowszy golf ...

 

1,6....wszędzie piszą,że to za słaby silnik...

 

miałem kiedyś imprezkę 1.6 ... owszem jest wolniejsza od 2.0 ale bez przesady, daje radę nie tylko po śniegu :D

 

sjs2.jpg

 

do dziś żałuję że ją sprzedałem (taniej niż za 8k) ... to było super fajne niepsujące się auto ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zamierzasz wydać więcej niż 8 tys. zł to poszukaj już zarejestrowanej w PL (żadne tam super okazje z Niemiec czy innej Szwajcarii) o w miarę znanej historii - chociaż będziesz wiedział kiedy wymienić płyny i rozrząd. Niedawno (również z myślą o zimie) kupiłem wolnossącą 2.0 i (mając wolne 20 tys. zł) przy zakupie za 11 tys. zł kończę ją wstępnie ogarniać dochodząc do 19 tys. zł. Swoją drogą, trudno mi wyobrazić sobie jak może jeździć Impreza z jeszcze słabszym silnikiem...

Edytowane przez sandr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge polecic legasia, tansze i wygodniejsze od imprezy ;) ja swojego bd kupilem za 4050 zl :D z gazem i najlepszym silnikiem :P jedynie byly reperaturki z tylu do roboty co w zimie i tak bez roznicy, .. kto grubo idzie, jebnac musi... wiec po zimie do ogarniecia blacha :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest na miejscu i masz chwilę czasu to podjedź, obejrzyj, jak wstepnie nie będzie rażących uchybień, umów się do warsztatu na przegląd, powiedzą Ci co jest do zrobienia i ocenią czy warto czy nie.

Przygotuj się jednak, że w tych pieniądzach nie będzie łatwo, aczkolwiek nie mówię, że jest to niemożliwe. Powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są imprezy w takich pieniądzach do kupienia które nie dają po kieszeni ale trzeba dobrze sie naszukać. Zrób tak jak @@KALI, pisze i nie będzie później zgrzytania zębów jak kupisz w ciemno.

 

no chyba,że od forumowicza :)

tzn. mam taką nadzieję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...