Jump to content

"Szpera" w tylnym dyfrze - które forki I i II generacji to mają???

Recommended Posts

Witam

Pytanie jak w tytule - w których Forkach europejskich, z silnikami bez turbiny, były montowane w tylnym moście układy LS???

W informacjach na forum wynika, że w forkach do 2000 i miedzy 2003-2005 powinny być, ale wg wielu mechaników szperę mają wyłącznie wersje turbo.

Jak jest w rzeczywistości, i czy to można wyczytać z numeru VIN lub innych oznaczeń?

Pozdr

szamcio

• 1 month later...
  • 2 months later...

Byłem do dziś przekonany,że u mnie w 2.0 n./a z 00/01 lsd nie ma. Ale wbiłem się w takie zaspy dziś,że ani w tył,ani w przód.. Buksowało przednie lewe i tylne prawe, kręcąc się praktycznie bez oporu. Nie mając wielkiej nadziei odkopaliśmy trochę tylne lewe koło i...mimo buksowania wyżej wymienionych to odkopane koło powoli złapało przyczepność na tyle,żeby rozbujać auto i w efekcie wyrwać się z zasp.. Ki diabeł??

jak juz zostalem wezwany.. jak bylo by lsd to raczej oba tylnie kola by buksowaly od poczatku, odkopales jedno kolo, auto mialo lzej sie ruszyc i dlatego wyjechales.

• 3 months later...
Według mojej wiedzy, w Forkach do 2002 LSD było tylo w turbo. Później - w każdej wersji.

Dotyczy manuali i automatów?

Sent with HTC & Taptalk 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...