Skocz do zawartości

Czy SIP ma za dużo egzemplarzy Plejad? ;-)


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałęm dziś miłą paczkuszkę pocztą, z breloczkiem (bardzo dziękuję), nowa karta członkowską Klubu Subaru i z ostanim numerem Plejad. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to że z nieznanych przycyzn jest to już 3 egzemplarz tego numeru który dostałem pocztą. Od roku z nieznanych mi przyczyn dostaję dwie sztuki miesięcznie, czy od tego roku będę dostawał 3?

NIE jest to wnioskowanie zbyt pewne, ale jako że nie czuję się jakiś wyjątkowy domyślam się że nie jestem jedyną taką osobą. Myślę ze pieniądze wydane choćby na psame przesyłki można by jakoś ciekawiej spozytkować. A jeżeli już musze być tak szczególnie honorowany to fajniejszy sposób by się dał znaleźć :-)

 

Dziękuję za uwagę, mam nadzieję że nei zostanie to odebrane jako marudzenie, ma raczej w zamierzeniach charakter konstruktywnej krytyki pewnego jak podejrzewam zamieszania (żeby nie powiedziec bałaganu) organizacyjnego.

 

Pozdrawiam serdecznie Dyrekcję i wszystkich z SIP :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałęm dziś miłą paczkuszkę pocztą, z breloczkiem (bardzo dziękuję), nowa karta członkowską Klubu Subaru i z ostanim numerem Plejad. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to że z nieznanych przycyzn jest to już 3 egzemplarz tego numeru który dostałem pocztą. Od roku z nieznanych mi przyczyn dostaję dwie sztuki miesięcznie, czy od tego roku będę dostawał 3?

NIE jest to wnioskowanie zbyt pewne, ale jako że nie czuję się jakiś wyjątkowy domyślam się że nie jestem jedyną taką osobą. Myślę ze pieniądze wydane choćby na psame przesyłki można by jakoś ciekawiej spozytkować. A jeżeli już musze być tak szczególnie honorowany to fajniejszy sposób by się dał znaleźć :-)

 

Dziękuję za uwagę, mam nadzieję że nei zostanie to odebrane jako marudzenie, ma raczej w zamierzeniach charakter konstruktywnej krytyki pewnego jak podejrzewam zamieszania (żeby nie powiedziec bałaganu) organizacyjnego.

 

Pozdrawiam serdecznie Dyrekcję i wszystkich z SIP :-)

W zeszłym roku tez przez jakis czas dostawałem po dwa egzemplarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ożesz mi jeden egz. odsprzedać.

 

Nie ma sprawy. Jak Ci go mam dostarczyć?

 

Właśnie, Azrael, ogłoś, że przyjmujesz zapisy na prenumeratę za 75% ceny

 

LOL, jest to jakaś myśl, ale mimo wszytsko wolałbym np. żeby SIP za całą tą kwotę wydana na nadliczbowe Plejady dla mnie kupił mi na koniec roku jakiś fajny gadżet Subaru albo dał STI na godzinę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Galik, skontaktuj się z Jarmajem, na co-drive się da na pewno namówić ;-)

 

No własnie, taki łatwy jestem...... Zaraz daje się namówić! :wink:

 

Galik, pisz kiedy Ci pasuje!

dzieki.

sie zgadamy

bede potrzebowal w piatek albo w sobote transportu bo na rajd MUTT sie wybieram-bede samochody sprawdzal przed startem. Jak bede wiedzial to dam znac, chetnie skorzystam z Twojej uprzejmosci i poznam nareszcie jakiegos subarowca. no i sie przjade impreze, bo outback kierowany przez mego tate czy brata to taksowka jest, a w imprezie beda emocje :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...