Skocz do zawartości

nie-fabryczna navi do XV


eddie_gt4

Rekomendowane odpowiedzi

Grzebałem dużo o mirror linku i trzeba stwierdzić że usługa umiera . W USA od 2017 subarki mają zgodność z Android Auto który jest lepszy i łatwiejszy w używaniu. Producentem tego rozwiązania jest google więc każdy telefon z androidem +5.1 jest kompatybilni . Ponieważ u mnie niestety nie działa ta usługa zdecydowałem się na wymianę nawigacji na tą 9 calowa z alli .

Edytowane przez Karenz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Grzebałem dużo o mirror linku i trzeba stwierdzić że usługa umiera . W USA od 2017 subarki mają zgodność z Android Auto który jest lepszy i łatwiejszy w używaniu. Producentem tego rozwiązania jest google więc każdy telefon z androidem +5.1 jest kompatybilni . Ponieważ u mnie niestety nie działa ta usługa zdecydowałem się na wymianę nawigacji na tą 9 calowa z alli .



Mam ochotę tez kupić to radio. Jak ono gra w porównaniu do fabrycznego (mam na tego bez nawigacji)? Widziałem je na aliexpresie po 200$ i nie wiem czy nie bedzie to wyrzucenie pieniędzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio grać może różnie ponieważ fabryczek składających je w chinach jest multum i wcale nie są takie same .

Aktualnie jest okres przejściowy z androida 5.1 na 6.0 a podobno mają być wersje z 2 GB ramem więc ja czekam , zamierzam kupić w warszawie z gwarancja 2 letnia za 2300 zł dużo ale nikt inny nie da mi gwarancji .

chinol z andkiem 6.0 400$ plus cło/vat 25% ~2000 zł więc wole dołożyć i kupić od polaka  dźwięk w większym stopniu zależy od głośników i otoczenia niż źródła (przy radiu ) 

wygląda to tak: 

 

Edytowane przez Karenz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam kupno z polską gwarancją. I cierpliwe testowanie.

Koleżanka szuka nowego sprzętu do XV i miałem w łapach 3 stacje na androidzie - dwie gms i jedną acs. Na papierze wszystko jest cudownie.

Tylko zapomnieli dodać że główną funkcją jest funkcja grzania. Jak już sprzęt wstanie (ok minuty) to szybko się rozhajcuje i zwalnia albo pada. W jednym przypadku na śmierć ;)

Ja jej zasugerowałem kupno jak najtańszego chińczyka na win.ce ale z opcją phonelink. Sprawdzałem gms6818 i w sklepie działał poprawnie z huaweiem p8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam w FXT od roku. Szczerze kupiłem głównie po to, aby mieć AutoMapę bez dodatkowch urządzeń i kabelków. Ale dziś bym tego juz nie kupił. Chodzi to tak sobie. Grafika i rozdzielczość jest średnia. Odtwarzanie mp3 tylko w bitrare do 180kb. Przy lepszej jakości  plików potrafi się wieszać. Raczej przestarzały model. Dziś chyba kupilbym coś na Androidzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jozef1972 napisał:

Mam w FXT od roku. Szczerze kupiłem głównie po to, aby mieć AutoMapę bez dodatkowch urządzeń i kabelków. Ale dziś bym tego juz nie kupił. Chodzi to tak sobie. Grafika i rozdzielczość jest średnia. Odtwarzanie mp3 tylko w bitrare do 180kb. Przy lepszej jakości  plików potrafi się wieszać. Raczej przestarzały model. Dziś chyba kupilbym coś na Androidzie...

Dzięki za wyrażenie opini.

Może ktoś jeszcze się wypowie kto ma lub miał zamontowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2018 o 14:23, pino napisał:

Jak się spisują stację Adayo CE4KK2 po paru latach użytkowania  warto wydać ok 1400 zł 

Zależy jakie są Twoje oczekiwania....?To jest model 3-4 letni, i ja go tyle czasu posiadam, ogólnie wszystko działa, zgodnie ze specyfikacją tego radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...