Skocz do zawartości

Akcja charytatywna lub fundacja.


Hogi

założenie fundacji lub zorganizowanie cyklicznej akcji pomocy dla dzieci z hospicjum lub domów dziecka.  

91 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja dwa grosze. Hogi, pomysł świetny. A co do konkretów, to proponuję po odpowiedzi z Hospicjum na Ursynowie zrobić póki co w Warszawie tak: zaczyna się niedługo szał zakupowy przed świętami, ustalmy sobie np. limit 50zl i przy okazji zakupów dla najbliższych kupić do tej kwoty gier/zabawek/puzzli/etc i przy okazji Warszawskiego Śledzika zwieźć to wszystko w jedno miejsce i potem przekazać. Służę pomocą w transporcie na miejsce

 

podpisuje się pod tym ręcami i nogami. Zakupy do 50 zł i do tego jak ktoś ma w domu jakieś zabawki, gry, książki, kawe, herbate itd. w DOBRYM stanie, też proponuję dorzucić, nie traktując zbiórki jako wywóz smieci.

Również dopisuje się do listy chętnych do zawiezienia/przekazania giftów.

 

Ooo i tak sobie myślę, że może coś z gadżetów Subaru dołączyć, może Dyrekcja w tej kwestii pomoże (nawet w formie zniżki na jakieś drobiazgi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pomogę :smile: w zeszłym roku spełniłam marzenie chłopca z hospicjum - wielka rajdówka Subaru zdalnie streowana, dzieci pisały listy do św. Mikołaja i chętni do pomocy wybierali dany list i realizowali prośbę. Akcja była na fejsie :cool:

 

Hogi zawsze możesz liczyć ode mnie na pomoc dla dzieciaczków, w jakiejkolwiek formie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie ruch zrobił :)

Wiedziałem, ze na Forum zawsze mozna liczyć :)

 

Nie chwal, nie chwal bo jeszcze niema czego ;)

Jak już coś zdziałamy, to będziemy świętować :D

 

Hogi - jest coś takiego jeszcze jak Szlachetna Paczka. Tam też można dotrzeć do konkretnych rodzin i pomagać dokładnie w taki sposób jakiego potrzebują. Bywa, że przy wielu rodzinach potrzeba zorganizowanej ekipy, bo potrzeby są za duże, aby mogła je spełnić jedna osoba.

 

Słuchajcie, ja myślę, że wcale nie trzeba być od razu zorganizowaną, oficjalną grupą. Nosić jakąś nazwę, czy osobiście się pokazywać.

Bo to w tym całym pomaganiu nie jest takie ważne. Ważny jest fakt, że robi się coś dobrego dla innego człowieka.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić listę osób na które można liczyć. Jak coś się wymyśli to do tych osób pójdą PW z informacjami o akcji (szczególnie dobre dla tych co mają problemy z czasem i nie zawsze mogą zajrzeć na forum).

 

1. Hogi

2. Igi_666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi - jest coś takiego jeszcze jak Szlachetna Paczka. Tam też można dotrzeć do konkretnych rodzin i pomagać dokładnie w taki sposób jakiego potrzebują. Bywa, że przy wielu rodzinach potrzeba zorganizowanej ekipy, bo potrzeby są za duże, aby mogła je spełnić jedna osoba.

 

Też fajny pomysł :-) Poszukam takich stronek.

 

Używane zabawki ( w dobrym stanie) - jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi - jest coś takiego jeszcze jak Szlachetna Paczka. Tam też można dotrzeć do konkretnych rodzin i pomagać dokładnie w taki sposób jakiego potrzebują. Bywa, że przy wielu rodzinach potrzeba zorganizowanej ekipy, bo potrzeby są za duże, aby mogła je spełnić jedna osoba.

 

Też fajny pomysł :smile: Poszukam takich stronek.

 

proszę:

http://www.szlachetnapaczka.pl/ :)

 

Za 2 dni rusza akcja tegoroczna.

 

1. Hogi

2. Igi_666

3. KALI

4. Artur

5. vergette

6. Amstaff23

7.Simon

8. marcinb101

9.as100p

10. Albi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu się ruszyło :grin:

1. Hogi

2. Igi_666

3. KALI

4. Artur

5. vergette

6. Amstaff23

7.Simon

8. marcinb101

9.as100p

10. Albi

11 PRIMAR

 

Ps Amstaff23 gratki z okazji 1000-go posta :smile:

 

marcinb101 - dzięki za info na PW

Nie ma sprawy, przecież to dla dobra dzieciaków :smile:

Edytowane przez marcinb101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...