Skocz do zawartości

Przekładka lamp na STi JDM! Problemy po zmianie! BUGEYE WRX MY02 US SPEC!


wojnakrzys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Prosto i na temat.

Zapodałem sobie śliczne jdm sti lampy do swojego buga ( takie jak w załączniku )

I pojawiły się dwa problemy...

 

1. Mój wrx jest z ameryki i ma super patent z automatycznym zapalaniem światła, dzięki czemu w kostce przy lampie (na światłach mijania) mam podane napięcia 12V na 2 obwodach (12+ | 12+ |0-), w momencie przełączenia na światła drogowe, jeden z plusów znika (12+ | 0+ | 0-), jest to niby logiczne, bo amerykańska żarówka świeci dwa włókna na raz, w momencie zapalenia świateł drogowych, gaśnie jendo włókno a drugie świeci mocniej, tak mi się wydaję...

PANOWIE! PANIE! Pytanie za 100pkt. jak to przerobić aby pojawiało się napięcie a nie na odwrót? Który przekaźnik za to odpowiada czy cos?

 

2. Mój WRX nie miał sterowanie elektrycznego lampami! Jak wyregulować te lampy?! Jak dorobić takie sterowanie?! Skąd wziąść wiązkę do tego!

 

Proszę o pomoc. Pozdrawiam!

 

Witam! Lampy wyregulowałem na stacji diagnostycznej, pokrętła były w osi silniczka elektrycznego wiec mniej więcej świecą po drodze! Ale co z resztą problemów? :) Najbardziej mi zależy na podpięciu długich...

 

AHH i byłbym zapomniał! BRAKUJE MI DEKIELKÓW od lamp mijania (od soczewki) kurcze jeżeli ktoś by coś takiego znalazł dosłownie przez przypadek chętnie wezmę!

post-9576-0-41476100-1352417118_thumb.jpg

post-9576-0-41465400-1352417195_thumb.jpg

post-9576-0-79489300-1352417269_thumb.jpg

Edytowane przez wojnakrzys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz podjechać do jakiegoś ogarniętego elektryka samochodowego... powinien to szybciutko ogarnąć.

pkt 1 do zrobienia

pkt 2 wydaje się ciężki do ogarnięcia ale niech się mądrzejsi wypowiedzą :)

po za tym super lampy - też takich aktualnie szukam :) zaślepki też chętnie bym kupił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......co do przeróbki przełączania świateł długich żeby świeciły razem z krótkimi to wystarczy zmasować jeden z przewodów,jeżeli cie to interesuje to zrobię ci zdjęcia i zobacze co i jak dokładnie bo robiłem to ,ale już nie pamiętam,z jednym małym ale!mój bugeye to europa,nie wiem jakie to ma znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@irektob, jak możesz to mi też pokaż jak to zrobiłeś bo mam xenony w soczewkach w Bugu i gdy włacze na długie i po jakimś czasie ktoś jedzie i przerzucam na mijania czyli na xenony to długo się rozpalają i jest ta chwila gdzie słabo cokolwiek widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze jeszcze nie zrobiłem zdjęć ale pracuje tak że jak przychodzę do domu to już ciemno,ale jutro niedziela i wolne więc zrobię foty i pokarze wszystko......jeszcze raz sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,w końcu udało mi się zrobić zdjęcia jak to zostało połączone.........

więc ja zrobiłem to tak żebym zawsze mógł wrócić do starych lamp więc gniazda które nachodziły na żarówki zostały,dokupiłem wtyczki jakie są potrzebne do lamp z sti, kilka kawałków przewodów o odpowiednich kolorach,wystarczy domasować środkowy przewód jak zaznaczyłem strzałką na zdjęciach i wystarczy to zrobić z jednej strony ja akurat zrobiłem to od strony akumlatora

post-8433-0-24843500-1353856138_thumb.jpg

post-8433-0-40722500-1353856159_thumb.jpg

post-8433-0-32878100-1353856174_thumb.jpg

post-8433-0-71247600-1353856193_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...