Jump to content

Cold Intake

subarczak
 Share

Recommended Posts

Niestety ten condonik na filtr , na niewiele sie zdaje :mad: w mokre i deszczowe dni , lepiej zdecydowanie doprowadzić zimne powietrze do oryg. filtra , co najwyzej mozesz dac wkład filtra o zwiększonej przepustowosci powietrza bez utraty filtracji

• Upvote 1

Mi na CIA w CTRze doprowadzonym w to samo miejsce korby wyszły bokiem...

Hydroshield pomaga na małe chlapnięcia owszem ale jak się zanurzysz głebiej w kałuże typu watersplash to koniec...:)

Z mojego " doświadczenia" nie polecam CIA...widziałem fajne puszki carbonowe na wzór serii w które można zabudować SRI .

http://www.ebay.com/itm/08-Impreza-STI-Carbon-Fiber-Cold-Air-Intake-GRB-GRF-/220731668371?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3364a1f793&vxp=mtr

Niestety ten condonik na filtr , na niewiele sie zdaje :mad: w mokre i deszczowe dni , lepiej zdecydowanie doprowadzić zimne powietrze do oryg. filtra , co najwyzej mozesz dac wkład filtra o zwiększonej przepustowosci powietrza bez utraty filtracji

dobrze prawi...

miałem rurę spiro poprowadzoną od wlotu po halogenie do dolotu... w deszczowe dni tak ssało wodę że o mało nie zakończyło sie to poważnym uszkodzeniem silnika - same problemy...

kondonik na filtr także mam, ale on jest bardziej na deliktane ochlapanie , a nie na jazde w deszczu - tak samo puszcza wodę...

ogólnie dolot montować jako konieczność a nie fanaberię...

tak miałem doprowadzone powietrze , jeszcze na HKSie - teraz jeżdżę na wydajniejszym Perrinie i musieliśmy usunąć tą rurę bo pił wodę jak szalony

_MG_7337.jpg

Edited by carlos-wrx
  • Upvote 1

Kupiłem takową ... z tym że muszę znaleźć patent na otwieranie i zamykanie tego... jakąś klapkę dorobić do tego...:-)

dobrze prawi...

miałem rurę spiro poprowadzoną od wlotu po halogenie do dolotu... w deszczowe dni tak ssało wodę że o mało nie zakończyło sie to poważnym uszkodzeniem silnika - same problemy...

kondonik na filtr także mam, ale on jest bardziej na deliktane ochlapanie , a nie na jazde w deszczu - tak samo puszcza wodę...

ogólnie dolot montować jako konieczność a nie fanaberię...

tak miałem doprowadzone powietrze , jeszcze na HKSie - teraz jeżdżę na wydajniejszym Perrinie i musieliśmy usunąć tą rurę bo pił wodę jak szalony

Taki separator do stożka jest wystarczający ?