Skocz do zawartości

Cold Intake


subarczak

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ten condonik na filtr , na niewiele sie zdaje :mad: w mokre i deszczowe dni , lepiej zdecydowanie doprowadzić zimne powietrze do oryg. filtra , co najwyzej mozesz dac wkład filtra o zwiększonej przepustowosci powietrza bez utraty filtracji

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na CIA w CTRze doprowadzonym w to samo miejsce korby wyszły bokiem...

Hydroshield pomaga na małe chlapnięcia owszem ale jak się zanurzysz głebiej w kałuże typu watersplash to koniec...:)

Z mojego " doświadczenia" nie polecam CIA...widziałem fajne puszki carbonowe na wzór serii w które można zabudować SRI .

 

http://www.ebay.com/itm/08-Impreza-STI-Carbon-Fiber-Cold-Air-Intake-GRB-GRF-/220731668371?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3364a1f793&vxp=mtr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten condonik na filtr , na niewiele sie zdaje :mad: w mokre i deszczowe dni , lepiej zdecydowanie doprowadzić zimne powietrze do oryg. filtra , co najwyzej mozesz dac wkład filtra o zwiększonej przepustowosci powietrza bez utraty filtracji

 

dobrze prawi...

 

miałem rurę spiro poprowadzoną od wlotu po halogenie do dolotu... w deszczowe dni tak ssało wodę że o mało nie zakończyło sie to poważnym uszkodzeniem silnika - same problemy...

 

kondonik na filtr także mam, ale on jest bardziej na deliktane ochlapanie , a nie na jazde w deszczu - tak samo puszcza wodę...

 

ogólnie dolot montować jako konieczność a nie fanaberię...

 

tak miałem doprowadzone powietrze , jeszcze na HKSie - teraz jeżdżę na wydajniejszym Perrinie i musieliśmy usunąć tą rurę bo pił wodę jak szalony

_MG_7337.jpg

Edytowane przez carlos-wrx
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o takim rozwiązaniu, by zastąpić "kratkę wentylacyjną" na masce wlotem powietrza? Chodzi mi o coś takiego: http://www.japspeed.co.uk/Subaru-Impreza-GC8/Exterior-Styling/Subaru-Impreza-Classic-WRX-Bonnet-Induction-Vent-Scoop/p-23-74-412/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem takową ... z tym że muszę znaleźć patent na otwieranie i zamykanie tego... jakąś klapkę dorobić do tego...:-)

 

Niestety ten condonik na filtr , na niewiele sie zdaje :mad: w mokre i deszczowe dni , lepiej zdecydowanie doprowadzić zimne powietrze do oryg. filtra , co najwyzej mozesz dac wkład filtra o zwiększonej przepustowosci powietrza bez utraty filtracji

 

dobrze prawi...

 

miałem rurę spiro poprowadzoną od wlotu po halogenie do dolotu... w deszczowe dni tak ssało wodę że o mało nie zakończyło sie to poważnym uszkodzeniem silnika - same problemy...

 

kondonik na filtr także mam, ale on jest bardziej na deliktane ochlapanie , a nie na jazde w deszczu - tak samo puszcza wodę...

 

ogólnie dolot montować jako konieczność a nie fanaberię...

 

tak miałem doprowadzone powietrze , jeszcze na HKSie - teraz jeżdżę na wydajniejszym Perrinie i musieliśmy usunąć tą rurę bo pił wodę jak szalony

 

 

 

Taki separator do stożka jest wystarczający ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...