Jump to content

F J S -26 listopad (pon.)-TOR KIELCE-Trening*Upalanie*

Recommended Posts

• Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ekspresowo lampę naprawiłeś

A potrzeba matką wynalazków,prowizorki okazują się bardzo trwałe.Kawłek folii z reklamówki i taśmy klejącej i tadaamm. :mrgreen:

@N'] a zrobiłem małe zapoznanko z bandą w Słomczynie. :cry:

gpruszko taki był cel dzisiejszych jazd,troszkę boczurami pośmigać. :-P Filmów to ja nie kręcę,nima co nagrywać i nima czym. :mrgreen:

Może ktoś z ekipy foto-video nagrał albo ekipa TVN. :shock: Bo byli i jeździli,wywiady,zdjęcia itp. :-P :mrgreen:

Pozdrowienia dla mocnej ekipy łódzkiej,filester miło było poznać,noboco jak zwykle sympatycznie spotkać się w Kielcach. ;-)

Etya miło było poznać i pośmigć. :grin:

FITNES jak zwykle wszystko ogarnięte jak trzeba,dzięki za wskazówki i pogawedkę przy obiadku.

Pozdrowienia dla wszystkich i dzo zobaczenia. ;-) :grin:

ekspresowo lampę naprawiłeś

A potrzeba matką wynalazków,prowizorki okazują się bardzo trwałe.Kawłek folii z reklamówki i taśmy klejącej i tadaamm. :mrgreen:

@N'] a zrobiłem małe zapoznanko z bandą w Słomczynie. :cry:

gpruszko taki był cel dzisiejszych jazd,troszkę boczurami pośmigać. :-P Filmów to ja nie kręcę,nima co nagrywać i nima czym. :mrgreen:

Może ktoś z ekipy foto-video nagrał albo ekipa TVN. :shock: Bo byli i jeździli,wywiady,zdjęcia itp. :-P :mrgreen:

Pozdrowienia dla mocnej ekipy łódzkiej,filester miło było poznać,noboco jak zwykle sympatycznie spotkać się w Kielcach. ;-)

Etya miło było poznać i pośmigć. :grin:

FITNES jak zwykle wszystko ogarnięte jak trzeba,dzięki za wskazówki i pogawedkę przy obiadku.

Pozdrowienia dla wszystkich i dzo zobaczenia. ;-) :grin:

Było super :)

Muszę przyznać, że się wyjeździłem - oczywiście na tyle na ile pozwalał mi na to mój dziadkowóz i "takie - se" umiejętności. :)

Dzięki dla Organizatora. Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia następnym razem.

Mam nadzieję, że tym razem na śniegu :)

Extra dzień!!! :mrgreen: Mógłbym tak jeżdzić nonstop ale sprzęt za delikatny...

Fitnes dzięki za organizację!

Noboco i Cybel milo było poznać i dzięki za przejazdy na prawym

Cybel SUPER ten twój POTWÓR jest, zazdroszczę :-P

Czesć ! i po treningu...jak zwykle padałem ze zmęczenia,do nocy póznej składalismy i sprzątaliśmy tor,ale warto było !

Lepszej pogody w tym okresie nie można było sobie wyobrazic ! Szkoda ,ze nie dojechali co niektórzy ,naprawdę żałujecie !

Mam nadzieje,że Kwapcio (DZIĘKI ZA ROBOTE ) niebawem skręci materiał odpowiedni jakiego jeszcze nigdy nie zrobił,efektowności powinno mu nie zabraknać ,bo ....jeśli by to opisywać to czasu by brakło :-)

dzięki za mega dzien,dyscypline i rozwagę , a przy tym pełne "spuszczanie" adrenaliny !

Dzidowalismy ooooookrutnie ! :-) . Próby udało sie wymyślić na poczekaniu jak zwykle podobno "niezłe" :-0 ,zapewne chłopaki coś tam o tym napiszą.

Cybel , i znów wysiedliśmy z twojego auta z takim uśmiechem,ze zawiasy w szczęce bolały! a porady?...jedna mała tylko była i zaraz potem nie byłeś soba :-)mega !,,,reszta nast razem :-),na raz nie moze być dużo !

Miło poznać było "nowych",NOBOCO , eTYA W GTECZKU , Michał w XD i innych , spotkanie ze starą gwardia jest bezcenne i pojezdziłem wkoncu troche przy Was , z Teterkiem testowaliśmy nasze Typery, ja miałem okazję i przyjemnosc w chwilach przerwy podczas ogarnainia treninfu pojezdzić Waszymi autami ,po co chcecie abym to robił to do teraz nie wiem ,ale jak PAN KAZE SŁUGA MUSI ! :-),i oczywiście reszta szałaputów na czele z Bartezem i Januszem L. ,którzy non stop trenowali boczury i beczkę.

Rozprawiczyliśmy też E6 Guciora ...hihi...:-),było paru chłppaków ,którzy pobudowali swe potwory i odwiedzili Nas po długiej przerwie np wściekłe żółte E7 w pełnym rajdowym specu , niezawodni i szybcy Dubai i Marcik -pozdrawiam,potestowaliśmy też nowy nabytek Rogala E8 i wiele innych ciekawych zdarzeń się zdarzyło...mega dzień.

Przed "Barbórka Warszawską" trenowało paru zawodników,oczywiście naszych dobrych kolegów m.in. Damianek "crazy" Łata , Janek Chmielewski - mistrz Polski ,Andrzejek Szepienieć wicemistrz GSMP w strasznymOPEN E9 , Rafał "Rulak" Rulski z RSMP w E9 .który jechał z pilotem Patrykiem Mikiciukiem z TVN TURBO - oczywiście cała ekipa tvnkowa była i kreciła,zapewne będzie coś na TVN TURBO :-),bo byli pod wrazeniem naszejo skromnego FJSiku...

Oczywiscie już zapraszam Was na swiąteczne ostatnie spotkanie, mam nadzieje ,ze na śniegu i z grillem 17 Grudnia 2012r.

To tak po krótce....

Pozdro. Fit.

Pozdrowienia dla mocnej ekipy łódzkiej,filester miło było poznać,noboco jak zwykle sympatycznie spotkać się w Kielcach. Etya miło było poznać i pośmigć.

Mi również było miło poznać i w końcu zobaczyć jak jeździ Twój potwór. Niesamowita maszyna :shock: :cool:

[quote name=Grzesiek :)' timestamp='1354118169' post='1665315]

Noo Bartek daje radę :)

daje daje...ale też od razu widać dlaczego Janusz na superoesach w Kielcach jest 1-2 a Bartezz zawsze 6 ;)))))))

bo jeden z nich czerpie jeżdząc rozkosz z wyników a drugi z jazdy figurowej ...ot taka różnica

[quote name=Grzesiek :)' timestamp='1354118169' post='1665315]

Noo Bartek daje radę :)

daje daje...ale też od razu widać dlaczego Janusz na superoesach w Kielcach jest 1-2 a Bartezz zawsze 6 ;)))))))

bo jeden z nich czerpie jeżdząc rozkosz z wyników a drugi z jazdy figurowej ...ot taka różnica

Paweł a to nie podlega dyskusji :) u Bartka w każdym zakręcie widać że prowadzenia auta daje mu ogromną frajdę :))) zresztą udziela się to wszystkim którzy z nim jadą :)

@@FITNES, widziałem,słyszałem. :cool:

Ale strasznie wycięli :shock: zostawili tylko fragment o asfalcie. :mrgreen: Jakby z budowniczym dróg był wywiad. :twisted:;):D

eee,napis na czapce zdradzał iz mam zatrudnienie gdzie indziej,,,chyba! :-)

.......... :-)..............

Edited by FITNES

Działam Panowie działam, na tyle na ile czas pozwala, nikt nie zostanie pominięty. :D

Na PW odpowiem w wolnej chwili. :))

Na PW dziś w nocy postaram się poodpowiadać, a jak nie to jutro po obiedzie, lub maksymalnie w niedzielę. :D

Lecimy z video dalej:

Evo żółte z klatką -

Evo czarne KTA -

Evo Dubai -

Evo VI srebrno czerwone -

Post pod postem, ale forum zakrzyczało, że zbyt dużo plików multimedialnych naraz... :shock:

Subaru Impreza GT -

Subaru Impreza noboco -

Honda Civic TypeR teters -