Skocz do zawartości

F J S -26 listopad (pon.)-TOR KIELCE-Trening*Upalanie*


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ekspresowo lampę naprawiłeś

A potrzeba matką wynalazków,prowizorki okazują się bardzo trwałe.Kawłek folii z reklamówki i taśmy klejącej i tadaamm. :mrgreen:

@N'] a zrobiłem małe zapoznanko z bandą w Słomczynie. :cry:

gpruszko taki był cel dzisiejszych jazd,troszkę boczurami pośmigać. :-P Filmów to ja nie kręcę,nima co nagrywać i nima czym. :mrgreen:

Może ktoś z ekipy foto-video nagrał albo ekipa TVN. :shock: Bo byli i jeździli,wywiady,zdjęcia itp. :-P :mrgreen:

Pozdrowienia dla mocnej ekipy łódzkiej,filester miło było poznać,noboco jak zwykle sympatycznie spotkać się w Kielcach. ;-)

Etya miło było poznać i pośmigć. :grin:

FITNES jak zwykle wszystko ogarnięte jak trzeba,dzięki za wskazówki i pogawedkę przy obiadku.

Pozdrowienia dla wszystkich i dzo zobaczenia. ;-) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekspresowo lampę naprawiłeś

A potrzeba matką wynalazków,prowizorki okazują się bardzo trwałe.Kawłek folii z reklamówki i taśmy klejącej i tadaamm. :mrgreen:

@N'] a zrobiłem małe zapoznanko z bandą w Słomczynie. :cry:

gpruszko taki był cel dzisiejszych jazd,troszkę boczurami pośmigać. :-P Filmów to ja nie kręcę,nima co nagrywać i nima czym. :mrgreen:

Może ktoś z ekipy foto-video nagrał albo ekipa TVN. :shock: Bo byli i jeździli,wywiady,zdjęcia itp. :-P :mrgreen:

Pozdrowienia dla mocnej ekipy łódzkiej,filester miło było poznać,noboco jak zwykle sympatycznie spotkać się w Kielcach. ;-)

Etya miło było poznać i pośmigć. :grin:

FITNES jak zwykle wszystko ogarnięte jak trzeba,dzięki za wskazówki i pogawedkę przy obiadku.

Pozdrowienia dla wszystkich i dzo zobaczenia. ;-) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super :)

Muszę przyznać, że się wyjeździłem - oczywiście na tyle na ile pozwalał mi na to mój dziadkowóz i "takie - se" umiejętności. :)

Dzięki dla Organizatora. Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia następnym razem.

Mam nadzieję, że tym razem na śniegu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć ! i po treningu...jak zwykle padałem ze zmęczenia,do nocy póznej składalismy i sprzątaliśmy tor,ale warto było !

Lepszej pogody w tym okresie nie można było sobie wyobrazic ! Szkoda ,ze nie dojechali co niektórzy ,naprawdę żałujecie !

Mam nadzieje,że Kwapcio (DZIĘKI ZA ROBOTE ) niebawem skręci materiał odpowiedni jakiego jeszcze nigdy nie zrobił,efektowności powinno mu nie zabraknać ,bo ....jeśli by to opisywać to czasu by brakło :-)

dzięki za mega dzien,dyscypline i rozwagę , a przy tym pełne "spuszczanie" adrenaliny !

Dzidowalismy ooooookrutnie ! :-) . Próby udało sie wymyślić na poczekaniu jak zwykle podobno "niezłe" :-0 ,zapewne chłopaki coś tam o tym napiszą.

Cybel , i znów wysiedliśmy z twojego auta z takim uśmiechem,ze zawiasy w szczęce bolały! a porady?...jedna mała tylko była i zaraz potem nie byłeś soba :-)mega !,,,reszta nast razem :-),na raz nie moze być dużo !

Miło poznać było "nowych",NOBOCO , eTYA W GTECZKU , Michał w XD i innych , spotkanie ze starą gwardia jest bezcenne i pojezdziłem wkoncu troche przy Was , z Teterkiem testowaliśmy nasze Typery, ja miałem okazję i przyjemnosc w chwilach przerwy podczas ogarnainia treninfu pojezdzić Waszymi autami ,po co chcecie abym to robił to do teraz nie wiem ,ale jak PAN KAZE SŁUGA MUSI ! :-),i oczywiście reszta szałaputów na czele z Bartezem i Januszem L. ,którzy non stop trenowali boczury i beczkę.

Rozprawiczyliśmy też E6 Guciora ...hihi...:-),było paru chłppaków ,którzy pobudowali swe potwory i odwiedzili Nas po długiej przerwie np wściekłe żółte E7 w pełnym rajdowym specu , niezawodni i szybcy Dubai i Marcik -pozdrawiam,potestowaliśmy też nowy nabytek Rogala E8 i wiele innych ciekawych zdarzeń się zdarzyło...mega dzień.

 

Przed "Barbórka Warszawską" trenowało paru zawodników,oczywiście naszych dobrych kolegów m.in. Damianek "crazy" Łata , Janek Chmielewski - mistrz Polski ,Andrzejek Szepienieć wicemistrz GSMP w strasznymOPEN E9 , Rafał "Rulak" Rulski z RSMP w E9 .który jechał z pilotem Patrykiem Mikiciukiem z TVN TURBO - oczywiście cała ekipa tvnkowa była i kreciła,zapewne będzie coś na TVN TURBO :-),bo byli pod wrazeniem naszejo skromnego FJSiku...

 

Oczywiscie już zapraszam Was na swiąteczne ostatnie spotkanie, mam nadzieje ,ze na śniegu i z grillem 17 Grudnia 2012r.

 

To tak po krótce....

Pozdro. Fit.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Grzesiek :)' timestamp='1354118169' post='1665315]

Noo Bartek daje radę :)

 

daje daje...ale też od razu widać dlaczego Janusz na superoesach w Kielcach jest 1-2 a Bartezz zawsze 6 ;)))))))

 

bo jeden z nich czerpie jeżdząc rozkosz z wyników a drugi z jazdy figurowej ...ot taka różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Grzesiek :)' timestamp='1354118169' post='1665315]

Noo Bartek daje radę :)

 

daje daje...ale też od razu widać dlaczego Janusz na superoesach w Kielcach jest 1-2 a Bartezz zawsze 6 ;)))))))

 

bo jeden z nich czerpie jeżdząc rozkosz z wyników a drugi z jazdy figurowej ...ot taka różnica

 

Paweł a to nie podlega dyskusji :) u Bartka w każdym zakręcie widać że prowadzenia auta daje mu ogromną frajdę :))) zresztą udziela się to wszystkim którzy z nim jadą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@FITNES, widziałem,słyszałem. :cool:

Ale strasznie wycięli :shock: zostawili tylko fragment o asfalcie. :mrgreen: Jakby z budowniczym dróg był wywiad. :twisted:;):D

 

eee,napis na czapce zdradzał iz mam zatrudnienie gdzie indziej,,,chyba! :-)

 

 

 

.......... :-)..............

Edytowane przez FITNES
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działam Panowie działam, na tyle na ile czas pozwala, nikt nie zostanie pominięty. :D

Na PW odpowiem w wolnej chwili. :))

 

Na PW dziś w nocy postaram się poodpowiadać, a jak nie to jutro po obiedzie, lub maksymalnie w niedzielę. :D

 

Lecimy z video dalej:

 

Evo żółte z klatką -

Evo czarne KTA -

Evo Dubai -

Evo VI srebrno czerwone -

 

Post pod postem, ale forum zakrzyczało, że zbyt dużo plików multimedialnych naraz... :shock:

 

Subaru Impreza GT -

Subaru Impreza noboco -

Honda Civic TypeR teters -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...