Skocz do zawartości

Nowy Forum - pytania techniczne i "jak to działa"


ape

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie to na chacie musicie z akcentem amerykańskim wypowiadać wtedy wszystko jest ok.

 

A i jeszcze jedna uwaga. Jeśli wątki mają dużo stron a ja np chce wejść na taką którą jest na środku to aby nie skakać co 3 strony do 150 może by był odnośnik jak na starym forum aby przejść pod dany nr strony każdego wątku wpisując liczbę strony która nas interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedna uwaga. Jeśli wątki mają dużo stron a ja np chce wejść na taką którą jest na środku to aby nie skakać co 3 strony do 150 może by był odnośnik jak na starym forum aby przejść pod dany nr strony każdego wątku wpisując liczbę strony która nas interesuje.

klikasz w "strona X z XX" i otworzy Ci się okienko do wpisania numeru :)

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak zobaczyć swoje tematy / posty?

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/57283-nowy-forum-pytania-techniczne-i-jak-to-dziala/page__st__100#entry1646278

 

Wylogowuje mnie ciągle... :roll:. Irytujące to.

wylogowywanie z powodu nieaktywności ustawione jest na 60 minut. Zatem to musi być inna przyczyna. Może IT w pracy coś poblokowało? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego korzystając z Ipad-a nie ma opcji znajdujących sie nad wpisywanym tekstem tzn. wszystkie opcje tekstu , emotikony itd.?

 

Na starym "gorszym" forum wszystko było i działało na tablecie wyśmienicie.

 

Ludzie coraz częściej z tabletów korzystają a na tym polu rządzi niepodzielnie właśnie Ipad a tu proszę taki "upgrade" na forum :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisy zajmuja strasznie duzo miejsca, np link to filmiku jest w postaci miniaturki, zdjecia tez sa olbrzymie. Ciezko znalezc tresc

przed chwilą znalazłem taki X w prawym rogu sygnaturki - i można ignorować podpisy konkretnego użytkownika, lub wszystkie ;-)

 

ale faktycznie, mniejsze obrazki (jak w forum "przed przekładką") poprawiłyby czytelność postów ...

 

dobra sugestia, trochę zamieszania można tym wyłączyć i wreszcie widać trochę tekstu ;-)

żeby jeszcze te awatary się dało pomniejszyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prywatnych wiadomościach na poprzednim forum można było mieć kilka folderów, a teraz wszystko jest w jednym ... można to jakoś posegregować sobie?

Nie ogarniam tego... ;)

Aga - można. Klikasz na górze na kopertę. Następnie "zobacz wszystkie wiadomości" i otwiera Ci się skrzynka. Tam masz "Dodaj" i już tworzysz foldery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

kliknąłem na poscie serdecznego mojego kolegi reputacje na minus i chciałbym to zmienić. To bardzo w porządku kolega a przez moja nieuwage ma teraz -1. Da się to jakoś ogarnąć?

 

Kliknij innego posta na plus i będzie kolega na zero ;)

 

 

 

Ludzie coraz częściej z tabletów korzystają

 

To forum popiera zdrowy i czysty tryb życia, dragom mówimy stanowcze NIE :cool:

 

U mnie tez nie działa... ale będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka kolejnych uwag, z serii, wcześniej było lepiej:

- brakuje cytowania selektywnego

- nowa organizacja PW, "przed swapem" miałem folder z zapamiętanymi kilkoma wiadomościami ... i nie mam :cry:

- jak poznać czy adresat odczytał PW ?

- za duże te nowe avatary i podpisy, mniejsze obrazki poprawiły by czytelność ...

 

ale ogólnie jest OK, zaczynam (chyba) ogarniać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...