Skocz do zawartości

Amortyzatory TYŁ WRX 2002


lyssy23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wg katalogów (opposed forces, KYB) amortyzatory tylne do WRX 2002 mają różne numery OEM oraz producenta (KYB)

Do X 2002 np KYB EXCEL G to 334307 (lewy) a od XI 2002 to 334305 (lewy). Numery OEM też się różnią.

Czy jest FAKTYCZNA różnica w tych amorkach czy nie? Z tego co się orientuję wszystkie amorki od MY01 do MY07 powinny pasować. Mam rację?

Co polecacie do zwykłej cywilnej jazdy? A może ktoś ma na sprzedaż?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wg katalogów (opposed forces, KYB) amortyzatory tylne do WRX 2002 mają różne numery OEM oraz producenta (KYB)

Do X 2002 np KYB EXCEL G to 334307 (lewy) a od XI 2002 to 334305 (lewy). Numery OEM też się różnią.

Czy jest FAKTYCZNA różnica w tych amorkach czy nie? Z tego co się orientuję wszystkie amorki od MY01 do MY07 powinny pasować. Mam rację?

Co polecacie do zwykłej cywilnej jazdy? A może ktoś ma na sprzedaż?

Pozdrawiam

Będą pasowały.Ja u siebie w kombi 01 miałem amorki z sedana 05.Teraz w wrx-ie 04 mam amorki z sti 02

.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie beda pasowac wszyytskie z tego co wiem poczatkowa seria wrxow 2001 miala takie jak w GT dochodz po vinie jakie masz

Eeee ,

Po mojemu to pasi wszystko od 01-07 .

Przecież to o budę chodzi . Zakładając Wrx-owe do GT mała "rzeźba " i też pasi .

Pozdro

 

-- Śr paź 31, 2012 7:08 pm --

 

bujak27, ale eu czy us ?

Bez różnicy.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki, to jest jednak THE FORUM ;)

 

I jeszcze jedno pytanie, na przeglądzie wyszło że lewy tylny amor ma 0% sprawności ;) ale qrde ja tego za nic nie odczuwałem, ten lewy tył nie siedzi bardziej od prawego - czy spręzyna tak trzyma ( są raczej niższe niż w standardowym wrx).

Czy tak może byc?

 

No i co ewentualnie kupic?

 

Pozdrawiam i zaraz pomuki lecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyl masz lzejszy nie zawsze siadzie trzyma sie zapewne na sprezynie ktore sa dosc sztywne co najwyzej moglo ci mocno bujac na dziorach dupskiem ;) kupuj odrazu pare tylnych amorow ;) bo zapewne kolejny Ci zaraz padnie tak wymienisz dwa i bedziesz mial z glowy moze sie pokus i wymien odrauz na stiajowy zawias poszukaj chlopaki sprzedaja w przystepnych cenach w dziale sprzedam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz dobre znizki*30%) w jakims sklepie z czesciami i akurat posiadaja takie to kup nowe..Jak nie to szukaj po forum jest duzo ogloszen albo zrob nowy temat ze kupisz ktos sie napewno odezwie.Jak juz masz wymieniac to wymien na lepsze pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...