Skocz do zawartości

Dylematy wydechowe


Macjek

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko czy coś takiego: http://allegro.pl/su...2783693690.html

bedzie dobre? czy kolektor i sonda od imprezy beda pasowac bo na zdjeciu widac ze nie ma?

 

czy to to czasami nie to samo:

http://allegro.pl/kolektor-wydechowy-subaru-impreza-legacy-forester-i2844684195.html

 

może ktoś się określić czy któryś z tych kolektorów się nadaje...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety chłopaki ale ten kolektor nic Wam nie da :mad: Bo jest RÓWNO odległościowy czyli taki jak w seryjnej Imprezie :cool:

Szukajcie dalej....

 

I jeśli można- to szukajcie kolektora kompletnego czyli z katalizatorem i sondą...oczywiście jeśli będzie bez obu tych elementów- to też bierzcie bo znalezienie i samego kolektora w dobrym stanie jest trudne...Ale z własnego doświadczenia wiem, że komplet to jest najlepsza opcja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli, to powinien on wyglądać właśnie tak...

http://bbs.legacycentral.org/viewtopic.php?f=25&t=48863

 

Na allegro ciężko będzie Ci go wyszukać... najszybciej to szroty. Musi on być chyba z silnika 2.2 (a było ich trochę) i tylko legacy do '92.

 

Ale z własnego doświadczenia wiem, że komplet to jest najlepsza opcja.....

 

Tu kolega ma rację, ja do swojego N/A też kupiłem komplet z sonda i zapłaciłem za niego 100 pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe...To ja jestem lepszy bo za kolektor z sondą i katem (który niestety po montażu się wysypał) kosztował Mnie 80zł :-P

A tak w gwoli ścisłości kolektor owy może być Z DOWOLNEGO LEGACY- czyli każdej wersji silnikowej 1.8 2.0 lub 2.2 litra oraz każdej wersji nadwoziowej oraz dowolnego napędu....Jedynie rocznik musi być 89-93...w 94tym roku były już równo odległościowe!!!Choć ostatnio trafiłem/jeździłem egzemplarzem 2.0 z 94roku i bulgotał aż miło...szybki look pod podwozie i też miał taki kolektor :shock: Widocznie W NIM jeszcze taki zamontowali w fabryce -lub inwencja poprzedniego właściciela :mrgreen:

Oczywiście przed zakupem polecam sprawdzić jego stan- no i przede wszystkim wygląd...bo co tam będzie siedziało to nigdy nie wiadomo przed ponad 20lat uzywania..Ludzie mają fantazje i różne rzeźby montują :-P

 

Tak czy owak to JEDYNA PEWNA i w miarę bezpieczna (nie stwierdzono spadków mocy- muła strzałów znikąd... itp itd...ale i nie można tego wykluczyć) na uzyskanie bulgotu w N/A...Amen :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@wslawex, Dyziek jest z Przemyśla (znaczy tam mieszka :-P ). Odezwij się do Niego...Ma w swojej wannie kolektor z antyka do tego końcowy aktualnie z Gt'ka...Pogadasz- posłuchasz....Będziesz wiedział co chcesz osiągnąć :mrgreen:

 

Wiem wiem... Z dyzkiem już jakiś czas się umawiamy i nam nie wychodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

WueM, dzięki za szybką odpowiedź. Chyba rzeczywiście połatam to co jest i zajmę się rzeczami ważnymi czyli sondą. Potem mogę sobie polować na allegro na jakąś ciekawą końcówkę albo cały układ.

 

Na razie znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/wy... ... 56486.html

 

Ale obawiam się, że tak szeroka końcówa będzie wyglądać po prostu śmiesznie, jak w 20-letnim civicu :]

 

M.

 

 

 

Hej mam do spzredania ten wydech ktory jest na linku :) kupiłem go ale stwierdziłem ze nie montuje.... zostawiam narazie orginała.

 

jezeli cie temat interesuje to sie odezwij a napoewno sie dogadamy :) (priv)

\

pozdo

Grzes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj maila to ci wysle filmik jak chodzi w moim wolnossaku :) zaden kolektor nierówny nie jest potrzebny chodzi jak rasowy STI :D dla mnie jendak był troszke za glosny...tj do zabawy ok super bulgocze słychac ze to subaru ale na trasien troszke dla mnie za glosmy :) nie mam juz 20 lat hihi.

 

jakiej marki powiem szczerze nie weim wygladał bardzo rasowao(podesle ci tez zdjecie jak był zamontowany) zrobiony jest z nierdzewki.

Edytowane przez mausus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj maila to ci wysle filmik jak chodzi w moim wolnossaku :) zaden kolektor nierówny nie jest potrzebny chodzi jak rasowy STI :D dla mnie jendak był troszke za glosny...tj do zabawy ok super bulgocze słychac ze to subaru ale na trasien troszke dla mnie za glosmy :) nie mam juz 20 lat hihi.

 

jakiej marki powiem szczerze nie weim wygladał bardzo rasowao(podesle ci tez zdjecie jak był zamontowany) zrobiony jest z nierdzewki.

 

wrzuć tutaj... posłuchamy tego rasowego Sti...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WueM, dzięki za szybką odpowiedź. Chyba rzeczywiście połatam to co jest i zajmę się rzeczami ważnymi czyli sondą. Potem mogę sobie polować na allegro na jakąś ciekawą końcówkę albo cały układ.

 

Na razie znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/wy... ... 56486.html

 

Ale obawiam się, że tak szeroka końcówa będzie wyglądać po prostu śmiesznie, jak w 20-letnim civicu :]

 

M.

 

 

 

Hej mam do spzredania ten wydech ktory jest na linku :) kupiłem go ale stwierdziłem ze nie montuje.... zostawiam narazie orginała.

 

jezeli cie temat interesuje to sie odezwij a napoewno sie dogadamy :) (priv)

\

pozdo

Grzes

 

Cześć,

 

Mam juz zrobiony wydech - wywalony drugi kat i przelot do konca, a na koncu przelotowy Proex i jest dosyc glosno, ale na razie nie zmieniam.

Dzięki za ofertę.

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...