Jump to content

Bezpieczna Zima z Subaru

Flipper
 Share

Recommended Posts

Moi mili, jako że Zima już pokazała, że nadchodzi zapraszam wszystkich, szczególnie posiadających starsze samochody do naszych serwisów. W wielkim skrócie - im starsze macie Subaru tym większy rabat na części możecie otrzymać. Dodatkowo koszt przeglądu jest interesujący (99 zł), więc warto sprawdzić czy wszystko działa jak powinno :)

Szczegóły tutaj http://www.subaru.pl/bezpiecznazima.html i u naszych dealerów / w serwisach.

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja już po przeglądzie autka

Znaleziono u mnie aż dwie rażące usterki :sad:

Pierwsza to pozycja nr 4 z listy kontrolnej w wewnątrz auta - brak oświetlenia w panelu sterowania nawiewem :-P

Druga to pozycja 30 z listy kontrolnej na zewnątrz na podnośniku - delikatne wyciek (pocenie się) oleju na korku spustowym :-P

więcej usterek nie znaleźli :mrgreen:

a na stronie subaru jest błąd bo tych punktów jest aż 31 a nie 30 jak podaje SIP :twisted:

Oczywiście po kontroli mego 18 latka cały dział z biura polazł go obejrzeć bo nie dowierzali że w tak starym aucie mogą być tylko takie pierdoły i przebieg 85 tysięcy km.

a tu zdjęcie listy kontrolnej

20121107818.jpg

Ja już po przeglądzie autka

Znaleziono u mnie aż dwie rażące usterki :sad:

Pierwsza to pozycja nr 4 z listy kontrolnej w wewnątrz auta - brak oświetlenia w panelu sterowania nawiewem :-P

Druga to pozycja 30 z listy kontrolnej na zewnątrz na podnośniku - delikatne wyciek (pocenie się) oleju na korku spustowym :-P

więcej usterek nie znaleźli :mrgreen:

a na stronie subaru jest błąd bo tych punktów jest aż 31 a nie 30 jak podaje SIP :twisted:

Oczywiście po kontroli mego 18 latka cały dział z biura polazł go obejrzeć bo nie dowierzali że w tak starym aucie mogą być tylko takie pierdoły i przebieg 85 tysięcy km.

a tu zdjęcie listy kontrolnej

20121107818.jpg

Fajna data przeglądu; grudzień roku 0711 :-P