Skocz do zawartości

Bezpieczna Zima z Subaru


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Moi mili, jako że Zima już pokazała, że nadchodzi zapraszam wszystkich, szczególnie posiadających starsze samochody do naszych serwisów. W wielkim skrócie - im starsze macie Subaru tym większy rabat na części możecie otrzymać. Dodatkowo koszt przeglądu jest interesujący (99 zł), więc warto sprawdzić czy wszystko działa jak powinno :)

 

Szczegóły tutaj http://www.subaru.pl/bezpiecznazima.html i u naszych dealerów / w serwisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja już po przeglądzie autka

 

Znaleziono u mnie aż dwie rażące usterki :sad:

 

Pierwsza to pozycja nr 4 z listy kontrolnej w wewnątrz auta - brak oświetlenia w panelu sterowania nawiewem :-P

Druga to pozycja 30 z listy kontrolnej na zewnątrz na podnośniku - delikatne wyciek (pocenie się) oleju na korku spustowym :-P

 

więcej usterek nie znaleźli :mrgreen:

 

a na stronie subaru jest błąd bo tych punktów jest aż 31 a nie 30 jak podaje SIP :twisted:

 

Oczywiście po kontroli mego 18 latka cały dział z biura polazł go obejrzeć bo nie dowierzali że w tak starym aucie mogą być tylko takie pierdoły i przebieg 85 tysięcy km.

 

a tu zdjęcie listy kontrolnej

 

20121107818.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po przeglądzie autka

 

Znaleziono u mnie aż dwie rażące usterki :sad:

 

Pierwsza to pozycja nr 4 z listy kontrolnej w wewnątrz auta - brak oświetlenia w panelu sterowania nawiewem :-P

Druga to pozycja 30 z listy kontrolnej na zewnątrz na podnośniku - delikatne wyciek (pocenie się) oleju na korku spustowym :-P

 

więcej usterek nie znaleźli :mrgreen:

 

a na stronie subaru jest błąd bo tych punktów jest aż 31 a nie 30 jak podaje SIP :twisted:

 

Oczywiście po kontroli mego 18 latka cały dział z biura polazł go obejrzeć bo nie dowierzali że w tak starym aucie mogą być tylko takie pierdoły i przebieg 85 tysięcy km.

 

a tu zdjęcie listy kontrolnej

 

20121107818.jpg

 

Fajna data przeglądu; grudzień roku 0711 :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...