Skocz do zawartości

SNOW CUP 2012.Zabawa na śniegu :) Dolny Sląsk.


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hey,

niestety sobota pracująca więc rakietowa odpada (a popatrzył bym jak śmigają ludziska)

a jak tam aura w Bolesławcu na lotnisku? kiedy coś organizujecie? we wrocku dzisiaj ładnie pokryło białym :)

 

jutro wymieniam opony na zimowe i sezon można zacząć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wlta.pl/zgloszenia/

 

 

 

LISTA STARTOWA XII eliminacji WLTA&WLR 2012 – sobota 08.12.2012 – godz. 09:00

zapisy godz. 08:00-08:45

 

Ze względu na bardzo dużą liczbę chętnych oraz jest to runda FINAŁOWA 2012 zwiększamy maksymalną liczbę uczestników do…….100!!!

Klasa KIDS, która również jest uwzględniona w liczniku zapisów będzie startowała od godz.13:30.

 

!!!!! Pamiętajcie, aby mieć pewność startu decyduje kolejność wpłat na konto !!!!!

 

 

Na lotnisku powoli zaczyna się robić milo. Jutro z hemim zajedziemy zobaczyć czy nam nikt lotniska nie wwiózł ;). Damy znać w tym temacie i jeśli warunki będą sprzyjać to w niedzielę koło 12 mozna by się spotkać jak by ktoś chciał i trochę pojeździc ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakieś oficjalne zawody? możesz dać więcej info?

 

pozdrawiam,

MR

 

wrocław XII Finałowa runda WLTA.

My to traktujemy jako spot:jedziemy pogadać,pokibicować,pofocic:)

http://www.srtw.pl/viewtopic.php?t=4915&start=135

 

Tak jak Igi napisał: w niedziele można by sie tak na spokojnie spotkac-jesli warunki pozwolą,ale ma byc mroźno i moze cos dosypac więc źle nie powinno byc:)

Póki co traktujemy to luźno:bez mega podejścia,że w te niedziele robimy mega spota z zawodami itp.

 

Jutro może podskoczymy i machniom jakies foto jak to w zimie 2012 wygląda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystko jasne, miałem nadzieję że to jakaś akcja z wynajęciem toru aby samemu pojeździć.

 

po 20.30 jak wracałem z treningu to miejscami było już fajnie biało i nie podarowałem sobie kilku boków na pobliskim parkingu :)

to moja pierwsza zima w subaru więc muszę się sporo nauczyć.

Widziałem jak ktoś się ślizgał na parkingu koło stadionu ale też widziałem policjantów w busiku kawałek od wjazdu więc wolałem nie ryzykować a trzeba przyznać że miejsce super.

 

pozdrawiam,

MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzika ludziska! Śnieg u Nas pada i padać ma dalej. Jest go na tyle dużo że mozna by fajnie pojeździć po lotnisku ;)

 

Jutro podjedziemy z hemim zbadać jak tam dokładniej warunki na lotnisku. Będzie się działo ;)

 

A więc wstępnie:

 

Termin: 15.12.2012 (Sobota!)

 

Godzina: 11:00

 

Miejsce spotkania: Tesco Bolesławiec (ul. Jana Pawła)

 

Miejsce upalania: Lotnisko Krzywa (LSSE - Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna koło KFC)

 

Będzie się działo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinno być problemu,tylko..musicie się jakoś tam wbić,bo głowny wjazd na lotnisko jest zawalony betonami:( (UWAGA!!jeden jest zawalony betonami przy samym wjeździe,a drugi ma betony w połowie,my pojechali na koniec tego pierwszego boczną drózką)

My po prostu przejechaliśmy równoległą dróżką,tzn.równoległa już do pasa startowego (tego z betonami przy samej drodze) i tam spokojnie,przez nikogo nie nękani bawiliśmy się przez ok.godzinkę :)

 

Tu macie filmy:

 

Impreza:

Forek:

 

Jak coś to piszcie/dzwońcie do Igiego ,bo on ma koncert po południu i za dnia was może przywita,poprowadzi,a ja w niedzielę mam 24h 7:00-7:00

Edytowane przez hemi112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOLOPIKUS71 w niedzielę koło 15 mam koncert. Ogólnie od rana do około 13 będę mieć czas jak coś więc nie będzie problemu z przywitaniem Was ;]. Tylko pachołki musicie sobie skombinować bo po paru przejazdach na pusto to się zanudzicie ;). Na PW masz mój numer jak by co ;)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzika ludziska! Śnieg u Nas pada i padać ma dalej. Jest go na tyle dużo że mozna by fajnie pojeździć po lotnisku ;)

 

Jutro podjedziemy z hemim zbadać jak tam dokładniej warunki na lotnisku. Będzie się działo ;)

 

A więc wstępnie:

 

Termin: 15.12.2012 (Sobota!)

 

Godzina: 11:00

 

Miejsce spotkania: Tesco Bolesławiec (ul. Jana Pawła)

 

Miejsce upalania: Lotnisko Krzywa (LSSE - Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna koło KFC)

 

Będzie się działo ;)

Jeśli koniec świata nie zdarzy się wcześniej niż zapowiadają to wpadne polatać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawiły się wcześniej pytanka w innym temacie więc wklejam je tutaj wraz z odpowiedziami:

 

CZY MOZNA POLATAC WIECZOREM / W NOCY:

w nocy raczej nie,bo i tak to będzie raczej na dziko,sam głowny wjazd od frontu jest zablokowany,aby w lecie nie mozna było robić dzikich spędów,po których własciciel lotniska na własny koszt usuwał spalone opony,szkło,butelki ,puszki...

 

Ogólnie można ominąć główny wjazd i pojechać boczna dróżką na koniec lotniska i tam sobie podziczeć-i to zrobimy w sobotę :)

O ile za dnia sie rzucać w oczy nie będziemy o tyle w nocy...wiadomo...

Tutaj kolega antoni pytał o ognisko: z wiadomych przyczyn nie:(

 

CZY SĄ DZIURY ITP:

jest to pas startowy na którym wszyscy upalają i smigają ile wlezie,nie patrząc na profil opon czy rozmiar felg i spokojnie im się nic nie dzieje-generalnie żadnych wyrw,dziur itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...