Skocz do zawartości

Coś cichszego niż Kakimoto na 3"


dirkdiggler

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie

 

Do TypeR-a szukam alternatywnego wydechu do obecnego Kakimoto. Wiadomo że Type-R królem wyciszenia wnętrza nie jest, co w połączeniu z wolnym wydechem Kakimoto tworzy poważną dawkę doznań jadącym nim pasażerom.

 

 

Obecnie jest przelot. Centerpipe ma 72mm średnicy czyli c.a. 3". Sama końcówka backboxa napewno więcej, pewnie 4-4,5 cala.

Chciałbym ciut cichszy wydech ale najchętniej wymieniłbym tylko backbox jeśli to obniży mi głośność, bez wymiany całego układu. wymiana puszki to zawsze najmniejsze miki.

 

Pytanie czy sam inny niż Kakimoto backbox mi trochę wyciszy auto? W wannie miałem 2,5 cala H&S i było optymalnie. Czy na center 3" można zwężyć i zamontować backbox np 2,5 cala?

 

Kto ma 3'' przelot i jakiś cywilizowany backbox w TypeR,RA/

 

Kakimoto brzmi bajecznie i mi się podoba ale uruchamia alarmy na moim parkingu osiedlowym :D

 

Proszę o poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady. Wydech sprawa bardzo subiektywna. Ciężko się zdecydować w oparciu o i-net, nawet utuby nie pomagają. Skąd innąd mam już nakreślony kierunek. Zrobię podmiankę z Kolegą na HKSa 3". Zobaczymy czy i co to da dla obopólnej (co za słowo) korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...