Skocz do zawartości

SPRZĘGŁO?


mecenass27

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH, JETEM POSIADACZEM IMPREZY Z 98R. 2,0 BEZ TURBO, MAM PROBLEM ZE SPRZĘGŁEM. CZASAMI CIĘŻKO WCHODZĄ BIEGI , NIERAZ Z TKZW ZADRĄ, PEDAŁ SPRZĘGŁA PRACUJE DOŚĆ CIĘŻKO I TRZESZCZY, BIERZE WYSOKO.

MAM PYTANIE DO CZEGO JEST HYDRAULIKA PRZY TYM SPRZĘGLE SKORO JEST TEŻ LINKA.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecenass27, Pisz mała czcionką bo okropnie sie to czyta.

Jeśli sprzegło bierze Ci od góry może to oznaczać ze jest na wykończeniu. Sprawdz czy jadąc na 5 biegu i przyśpieszając silnik ma wieksze obroty a prędkość nie wzrasta? Możesz też spróbować na miejscu zaciągnąc reczny wrzucic 5 i spróbować ruszyć. Jak silnik zgaśnie sprzegło jest ok a jak dodająć gazu silnik bedzie się wkrecał na obroty a pedał bedziesz popuszczac coraz bardziej to sprzegło.

 

Co do układu czy hydrauliczny czy na linke obstawiam ze jest tam linka ale pewnośći nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH, JETEM POSIADACZEM IMPREZY Z 98R. 2,0 BEZ TURBO, MAM PROBLEM ZE SPRZĘGŁEM. CZASAMI CIĘŻKO WCHODZĄ BIEGI , NIERAZ Z TKZW ZADRĄ, PEDAŁ SPRZĘGŁA PRACUJE DOŚĆ CIĘŻKO I TRZESZCZY, BIERZE WYSOKO.

MAM PYTANIE DO CZEGO JEST HYDRAULIKA PRZY TYM SPRZĘGLE SKORO JEST TEŻ LINKA.?

 

Linke masz do hillholdera (górski chamulec pomagający ruszać) a hydraulike masz na sprzęgło.

PRZEDPOMUKA POMUKA POPROSZĘ

Skoro sprzęło bierze na górze to masz je na wykończeniu uważaj żeby koła zamachowego nie porysować tarczą jak zjedziesz okładzinę do nitów.

ŚRUDPOMUKA POMUKA POPROSZĘ

Może to byc powodem chaczenia biegów na poczatek jesli nie jestes pewny czy olej w skrzyni przypadkiem nie ma 10 lat i 200tkm zalecam wymiane na nowy przy okazji dyfer tez :)

ZAPOMUKA POMUKA POPROSZĘ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...