Skocz do zawartości

10 LISTOPADA (SOBOTA) TRENING W MOTO PARK UŁĘŻ


kaja

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy na kolejny trening – 10 listopada 2012r. (sobota) w Moto Park Ułęż /koło Ryk.

 

Start o godzinie 10:00 , koniec o godzinie 15:00

 

Sprawdź swój czas na naszej specjalnie przygotowanej 5km próbie ! (jeżeli będzie mokro – trasa zostanie zmieniona)

 

Trasa :

http://trackday.org.pl/TOR/time001s.jpg

 

Przejazdy na czas z kostkami pomiaru czasu TAG HEUER.

Ranking czasów dostępny jest na stronie : http://www.trackday.org.pl

 

 

! Jak zwykle dużo jazdy i dużo adrenaliny !

 

Na miejscu dostepny bedzie takze catering - wiec bedzie mozna kupic kawe/herbate/kiełbasę, karkówke itp :)

 

Całkowity koszt uczestnictwa w treningu wynosi 250 zł

Liczba miejsc ograniczona!!! ( UDZIAŁ WYŁĄCZNIE PO PRZEDPŁACIE, nr konta w mailu zwrotnym)

 

Lista częściowo jest już zapełniona

 

 

WYMAGANE ZGŁOSZENIE MAILOWE!!!

zapisy : info@kajawidawska.com

W tytule maila proszę o podanie imienia, nazwiska oraz informacji ktorego terminu dotyczy zgłoszenie !!!

 

 

mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,2,22.0883,51.62248

trasa nr 48: Dęblin - Kock, skręt na miejsowość Nowodwór, kod pocztowy 08-503, GPS: 51.62248°N, 22.0883°E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę płynnej jazdy nawet przy odwrotnym kierunku.

 

Dziesięć aut mniej i byłoby OK.

 

U Wróbla normą było około 100-120km oesowych - tutaj nie dobiłem do 50. Nie było szans przejechać próby na ciepłej oponie -w kolejce stygła z każdej możliwej temperatury do temp otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest Twoja opinia po 1 naszej imprezie

 

zawsze do tej pory wyrabialismy norme 150-200 km i kazdy był wyjezdzony a ok godz 13-14 nie było juz prawie komu jezdzic ..

 

w sobote na prosbe uczestnikow , ktorzy biora udzial w prawie kazdej imprezie trasa została odwrocona, dodatkowo bylo sporo nowych osob i ze wzgledu na rozne elementy były przestoje - kolejnym razem zrezygnujemy z lasu co umozliwi nam wypuszczanie kolejnych aut szybciej po sobie i wszystko bedzie szło znow sprawnie.

 

oczywiscie mozemy podniesc cene i ograniczyc ilosc aut znacznie - ale wtedy bedzie problem z zebraniem chetnych, o czym przekazali sie inni organizatorzy w Ułężu. Natomiast nie dorobilismy sie jeszcze sponsora ktory pokryje nam te wszystkie koszty o ktorych w mailu napisał Bunch. jesli tylko taki sie znajdzie jestem za :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Bunch będzie sponsorem?

 

 

byyłem tylko na jednej imprezie więc średnio mnie interesuje jaką normę wyrabialiście na innych. A na tej jednej jedynej wystałem się jak za komuny za papierem toaletowym :)

Z drugiej strony można było zamówić jedzenie, odczekać aż przygotują, zjeść i wciąż mieć przed sobą dwa auta. Tak więc są również minusy dodatnie :) tylko te 20+minut oczekwiania na swoją kolej trochę się dłużyły - ale może ja po prostu taki niecierpliwy :P

 

Tak jak Artur pisał - dwie trasy byłyby super dla takiej ilości aut - w tej konfiguracji.

 

Żal mam tylko o to że ogłaszacie imprezę z pomiarem czasu, a potem go nie ma - gdybym wiedział to chociaż jakiegoś stopera ze sobą bym wziął.

 

 

ja w przeciwieństwie do kolegi comando wolę przejechać trasę 25razy omijając las niż 10 razy jadąc przez nego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 trasy to 2 razy wiecej osob do obsługi i znow dodatkowe koszty :) wiec jesli Bunch zostanie sponsorem to mozemy pomyslec o tej opcji :)

 

odnosnie pomiaru czasu - nie oglosilismy wczesniej, ze go nie bedzie, dlatego ze postanowilismy tak rano rozstawiajac trase, a majac na uwadze wzgledy bezpieczenstwa. Po tygodniowych ulewach , wypadniecie w trawe skonczyc sie moglo z wysokim prawdopodobienstwem rolką... dlatego nie chcielismy zebyscie jezdzili z napinka, zwlaszcza ze było bardzo duzo nowych osob.

 

na czas jesienno - zimowy pozostaje tylko wersja stoperowa - jesli ktos pomiarem bedzie zainteresowany

na wiosne jak tylko poprawia sie warunki atmosferyczne znow wrocimy do jednej stałej trasy i pomiaru Tag Heuerem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było jeździć zamiast się obżerać ;) Ja zrobiłem ponad 100 km, nie licząc kilku przejazdów zapoznawczych. Bez wpychania się na początek kolejki uskutecznianego regularnie przez niektórych...

jezdzilem caly czas - jedna przerwa (czyli kolejka) na tankowanie odpadla i jedna na zmiane kol - czyli zamiast zrobionych 60km - zrobilem 50 - nie licze kolek zapoznawczych - bo nic nie wnosza do "jazdy".

z pojazdow uprzywilejowanych to jeden biturbo mi sie rzucil w oczy :)

 

 

Kaja - to tak nie dziala - ludzie i tak sie napinaja i tak - to juz tak dziala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem grzecznie maila z uwagami do Was tak aby cos poprawic i abyscie mogli robic jeszcze lepsze imprezy w przyszlosci ! ja na taka formule wiecej sie nie pisze - jesli bede chcial do Was przyjechac to napewno zadzwonie najpierw i wypytam jak to ma wygladac :cool:

 

jak pisalem - ja jechalem bo mial byc pomiar czasu + stara trasa - co dawalo szanse porownania czasu, niestety ani jednego ani drugiego nie bylo - nie bylo rowniez informacji ze takie zmiany beda wprowadzaone (pomiar + nowa trasa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...