Skocz do zawartości

RBF660 + seryjne przewody


Mr. Why

Rekomendowane odpowiedzi

Mr. Why, jakie przeznaczenie tego zestawu ? upalanie czy ulica ?

 

Przeznaczenie 50:50, co do przewodów w oplocie nie trzeba mnie przekonywać, rozwiązanie z seryjnymi będzie tymczasowe, nie miałem tylko pewności czy przewody wytrzymają 660.

Teraz już wiem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przewodów w oplocie nie trzeba mnie przekonywać, rozwiązanie z seryjnymi będzie tymczasowe

 

czytasz w moich myślach :P

 

Jeśli bierzesz pod uwagę wymiany płynu co kwartał to zastosuj Castrol SRF. W sklepie 2brally.pl jest tanio obecnie, a Motula RBF660 ten Castrol miażdży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przewodów w oplocie nie trzeba mnie przekonywać, rozwiązanie z seryjnymi będzie tymczasowe

 

czytasz w moich myślach :P

 

Jeśli bierzesz pod uwagę wymiany płynu co kwartał to zastosuj Castrol SRF. W sklepie 2brally.pl jest tanio obecnie, a Motula RBF660 ten Castrol miażdży.

W seryjnym układzie hamulcowym? Lepkość na gorąco tego Castrola jest sporo wyższa więc ciśnienie pewnie też...

Tak szybko pada, że wymiana co kwartał konieczna bo w papierach ma 18 m-cy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pytanko czy Ktoś stosował motula z seryjnymi przewodami? Istnieje opinia, że po rozgrzaniu "przeżera" seryjne przewody, stąd moje pytanie.

Pozdrawiam

M.

 

Nic takiego nie zaobserwowałem, jedynie będziesz musiał częściej wymieniał płyn bo szybciej traci swoje właściwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...