Skocz do zawartości

Belki Thule - brak kluczyka


Qóba

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem od znajomego belki Thule, pasujące do Forestera, które znalazł u siebie w garażu po sprzedaniu samochodu.

Niestety nie może znaleźć do nich kluczyka.

 

Co w takiej sytuacji mogę zrobić? Czy ktoś z Was miał taką sytuację?

 

Wymienić zamki, jechać do serwisu Thule czy jakieś inne opcje?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma przypadkiem numeru na zamku? Jesli jest to w Thule mozna dokupic kluczyk pasujacy do takiego zamka.

Dokładnie, powinny być numery i dobiorą kluczyk, jak będą mieli akurat do tego numeru...ewentualnie wymienią całe zamki i myślę, że tak to się skończy, bo jak belki leżały to może być też problem z otworzeniem zamka-rdza. Jednak konieczność wymiany całych zamków ma taki plus, że jeśli chcesz dokupić uchwyty na narty, boxa czy uchwyty rowerowe to mogą założyć ten sam zamek do wszystkich elementów i będziesz miał system jednokluczykowy :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zalezy. W bagaznikach Yakima numer jest na kluczyku i na zamku ale ten na zamku jest nie widoczny po zainstalowaniu, przy zgubionym kluczyku - ciezko dojsc jaki numer kluczyka bedzie potrzebny. Z drugiej strony przypadkowy zlodziej raczej nie chodzi z pekiem kluczy, z ktorych ma ten ktory pasuje. A znow taki ktory bardzo chce ukrasc - to i tak wytrychem otworzy... takze patent raczej w porzadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...