Skocz do zawartości

szutrówki czy zimówki - co lepsze na śnieg/lód


kons6

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś porównywał dobre wąskie zimówki 15" (np. hakkapeliitta) z szutrówkami również 15" na śniegu, lodzie?

najlepszym porównaniem byłyby czasy na tym samym odcinku w tych samych warunkach

 

wiem, że najlepsze kolce, ale odpadają nawet krótkie drogowe

 

mam problem ze sprawdzeniem, bo mam tylko komplet felg 15" wchodzących na zaciski hamulców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szutrowka w zimie?? ta opona w niskich temp. bedzie jak plastik. nawet nie ma czego sprawdzac :)

 

Dokladnie tak, testowalem szutrowki na sniegu i byla kicha. Plastik to malo powiedziane, to bylo juz drewno :D i jeszcze mialbym na nich takiego dzwona, ze hoho. Takze odradzam!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ale pozostaje jeszcze druga historia, ze raczej nie ma czegos takiego jak bardzo waska szutrowka (jak na 4x4) przy rozmiarze 15 cali, no chyba zeby kombinowac cos z zaciskami, malymi felgami, takze to jeszcze jakis tam dodatkowy koszt a ztego co widze masz gotowe juz felgi pod opony. jak wiadomo na sniegu im generalnie weziej tym lepiej ;) zaloz jakies miekkie nalewki typu Profil czy Myki i na pewno bedziesz zadowolony. ocenilbym ich dzialanie na snieznych nawierzchniach na poziomie produktow topowych producentow a czasem moze i lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

to ja zapytam inaczej jak zatem np bieżnikowane miekkie w miarę zimówki (z agresywną rzeźbą typu hakkapelita z Profila) spisywać będą się na szutrze /???

 

Pozdrawiam

 

jak nie masz typowych szutrówek to załóż na szutry zimówki (jak kierunkowe to w drugą stronę) :-)

ale lepiej szutrówki :D na letnich z dobrym bieżnikiem też kiedyś po głębokich szutrach latałem i było nieźle, ale mało konkurencyjnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...