Skocz do zawartości

Konkurs na najwieksza "wpadke" na serwisach Dealer


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już jestem. Jeżeli chodzi o salon w Mikołowie to po prostu nie zasługuje on na miano salonu Subaru. Nie doścć ze sprzedają tam jakies inne szajsy to jeszcze Subaru pojawia się sporadycznie. Najczesciej jak tam bywałem to było zamkniete... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się bardzo mile zaskoczyłem ostatnio w salonie w Mikołowie. Pojechałem zaopatrzyć się w jakieś nakrycie głowy na zimę i... w biurze siedziały 3 (trzy) piękne, młodziutkie panienki :D i naturalnie właściciel. A w salonie Impreza kombiak i Foryś. Zamieniłem też z szefem kilka słów nt. nowego Legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawki beda wprowadzana jak tylko bedzie to mozliwe czasowo. Konkurs faktycznie nie dotyczy jakosci serwisow. Zgodnie z procedura - macie zadka (w porownaniu do innych, nazwijmy je ;-), konkurencyjnych marek) mozliwosc napisania w tej sprawie do samej Dyrekcji i napewno nie zostanie takowy sygnal bez odpowiedzi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oj coś cienko, jury pracuje :-( Czyżby wyniki prac komisji śledczej zawiązanej w celu wykrycia wad i błędów serwisów www dealerów były niesatysfakcjonujące ?? Na ja może "kurwików" w oczach nie mam, ale są zielone, może to wystarczy ?? :-)

 

Może nakłady poniesione na prace śledcze, są zbyt małe żeby je można było wyrazić odpowiednią premią materialną, a może po prostu czekacie do grudnia bo będzie można odliczyć nagrodę od podatku ?? :-)

 

A może Flipper jest na urlopie ??

 

A może ja już przestanę pytać :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie wiem, ale Tata kiedyś mi opowiadał, że to takie coś jak mamy od 0200-0700 rano czasem ale trwa nawet tydzień. Ale ja mu dalej nie wierzę, ostani takie przypadek kosztował mnie pona 1k PLN w Turcji za telefony do firmy, więc dalej to pozostaje dla mnie zagadką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...majac ochote kupna jakiegos gadzetu subarowego, odwiedzilem dzial sklep na "glownej" i zastalem tam bardzo zachecajaca promocje: parasol cena: 00 PLN (calosc przekreslona) przecenione na 65 PLN....hm :idea: ......musze sie powaznie zastanowic nad kupnem tego "przecenionego" parasola i ocenic czy przypadkiem nie przeplacam :wink: ..........

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...