Jump to content

Barbórka

szubaru
 Share

Recommended Posts

5 godzin temu, Harvester napisał:

Proszę bardzo:

Najszybszy mój przejazd Modlina --> 

a tutaj najszybsze moje Bemowo, z niestety stratami w sprzęcie :( --> 

Ten "safety" co Wam wręcza zgubione podczas przejazdu na Bemowie kierunki przed METĄ STOP to ja :)

• Thanks 1

15 godzin temu, Harvester napisał:

Poszło jak poszło, zepsułem dwie ostatnie beczki, ale za dwie pierwsze mógłbym stanąć do konkursu "beczka na drugim biegu" :D:D Warto było pojechać nawet bez tej jedynki. Z wnętrza samochodu, jest to absolutnie fenomenalne przeżycie. Wszędzie światła, kibice, podjaz i zjazd słynną kostką, tego nie da się opisać!!

Podrzuć onboard z Karowej.

Kurde, dopiero teraz przeczytałam o braku jedynki na Karowej u Harva. Strasznie mi przykro. Nagrywałem cały przejazd w nadziei na fajerwerki i nie mogłem pojąć co się dzieje. 

Ja o swoich wynikach nie będę opowiadał bo cały czas się uczymy auta i obiektywnie wyglądało to bardzo słabo (czwarta dziesiątka). Nic nie trenowałem przed startem, zabrakło czasu na sprawdzenie opon itp. Bez zaplecza ciężko jest cokolwiek zrobić (no może poza spektakularnym dwukrotnym wywaleniem w kartofle)

Fantastyczne jest natomiast to jakie Legacy budzi emocje wśród kibiców! Coś niesamowitego. Co chwila ktoś podchodzi w parku maszyn, robi zdjęcia, wsiada do auta, zagada, macha. Daje to powera nawet w gorszych chwilach.

• Upvote 3

wielkie brawa dla wszystkich startujących forumowiczów, daliście kibicom dużo emocji !

Miło jest podejść na serwisie, przybić piątkę i trzymać kciuki za jak najlepszy wynik lub taaaakie boczury :yahoo:

• 11 months later...

Zapraszam forumowiczów do licytacji „prawego fotela” w Subaru Legacy w tegorocznym Rajdzie Barbórka na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku !!!

Jeżeli ktoś jest "niefejsowy" a chciałby wziąć udział w licytacji to zapraszam na priv.

Szczegóły w linku poniżej.

https://www.facebook.com/actionsportowy/posts/754363578259328

a tak jechaliśmy w zeszłym roku...do momentu aż nie wylądowaliśmy :P

• Like 4

W dniu 6.12.2017 o 10:15, baki napisał:

Super filmik

Brawo Kajto!

nawet się moja Kasia załapała na krótkie ujęcie po jeździe z Kajtem. Do dziś wspomina ten prom kosmiczny w rękach ME. Od tego czasu nie chce jej się ze mną jeździć bo nudą wieje ;)

HOŁEEEK !!! i Wiślak pojawią sie na trasie Barbórki w Babci jako '' 0 '' :)

Kajto i Hirvonen otwierają listę zgłoszeń:

https://barborka.pl/wp-content/uploads/2018/11/Lista-zgłoszeń-56.-Rajd-Barbórka-2018-evo-4.pdf?fbclid=IwAR0XJHr_h8glEtbPHa_Xtej5oS5h92KTBomAOVVqwg67Lb87M7BH3ycHI9A

z nr 28 @beben, z nr 65 @Harvester i @Lynx, kibicujcie naszym :)

• Like 2

... oraz z numerem KJS5 ja i @Hogi który wygrał licytacje za gruby hajs dla dzieciaków z IOP!!!

Także prosimy o przybycie na odcinki chwile wcześniej ponieważ otwieramy trasę przed autami funkcyjnymi.

• Like 3

W dniu 26.11.2018 o 09:07, Action napisał:

... oraz z numerem KJS5 ja i @Hogi który wygrał licytacje za gruby hajs dla dzieciaków z IOP!!!

Także prosimy o przybycie na odcinki chwile wcześniej ponieważ otwieramy trasę przed autami funkcyjnymi.

Przelew poszedł, jedziemy!!! :)

Gotowi.

20181130_090315.jpg