Skocz do zawartości

Barbórka


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można wkleić sobie zdjęcia Colina i Sainza a w maksymie miec Hołka to prowokacja co by admina zaczepiać bo na mnie ten osobnik działa jak płachta na byka. Oby go nie bylo na barburce bo juz mi chęci odchodzą co by się wybrać na nią.

To teraz przetłumacz ze swojego na jakieś polskie ;) Co avatar ma wspólnego z podpisem i z ocena danego osobnika?

Może osobnik nie wie czym jeździł Hołek i na czym zdobył drugie w historii (po Zasadzie ) Mistrzostwo Europy ;)

Może i ja sie nie znam ,ale jak widze Hołkową Subarynke , lub widziałem w zeszłym roku Hołka i wislaka w kultowej babbci to tez jarałem sie jak cholera :D

 

Może Docik nie wie,ze Hołek i jego historia niektórych jara bardziej niż wszelcy inni nasi ,czasem nawet bardziej pucharowi osobnicy ;)

 

Docik ,wiedz,że wielu Subarowiczów też mocno kibicuje panu Siemanko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol przeprosiłem za złą i malo składną wypowiedz ale widzę ze to tylko podsyciło ogień. Nie brnę w to dalej bo widzę ze niektórzy i tak mnie pojada co bym nie napisał. NIE MAM nic do auta i tytułu czy osiągnięć sportowych pana H ale to co robił później bardziej w życiu codziennym ile to razy się nie legalnie ścigał czy łapał mandaty będąc twarzą kampani o bezpiecznej jeździe. A tak w ogóle to ja wam zadałem to nieszczęsne pytanie? Czy panu moderatorowi? Skoro to juz wiemy to proszę idźcie zajmijcie się czymś konstruktywnym a odpowiedz zostawcie pytanemu. To nie ładnie wchodzić miedzy wode a wędkarza. Napisze tak bo jeszcze mnie o alkoholizm oskarża jak kolega co myśli ze jak ktos pisze o 1,2 czy 5 nad ranem musi być pijany. Wybacz ale nie ! Zmęczony tak zapraszam na kuchnie skoro taki twardy jesteś to zobaczymy czy dasz rade 12-16h pracować jesli tak to będę po wsze czasy cię przepraszał. Zakończmy ten temat ok ? Czy jeszcze będę odpisywał na ciekawe komentarze bo lubimy trolowac ?

Edytowane przez Docik
  • Do kitu 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię nawet więcej opuszczę to forum nie wiem wprawdzie jak skasować profil ale chyba wylogowanie i nie powracanie wystarczy może łączy nas marka ale za dużo rzeczy nas dzieli. Nigdy fora nie były moim miejscem mogłem trzymac gębę na kłódkę ale raz się poleciało i d... skończyło się jak się skończyło powodzenia wszystkim żegnam

  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrząsające. Pa!


NEWS

Ruszył sklep internetowy 53. Rajdu Barbórka!  
27.10.2015

Automobilklub Polski wraz z firmą Top Racing, właścicielem sklepu Topracingshop.pl uruchomił Oficjalny Sklep Internetowy 53. Rajdu Barbórka – Ogólnopolskiego Kryterium Asów. Za jego pośrednictwem można kupić Karnet Kibica (49 zł w przedsprzedaży internetowej, podczas rajdu 59 zł) upoważniający do wstępu na wszystkie odcinki specjalne, bilety jednorazowe, nalepki parkingowe oraz zestawy z biletami na trybuny na Karową.

karnet-vip.jpg

Organizator przygotował dla kibiców kilka tysięcy miejsc na 3 trybunach zlokalizowanych w najciekawszych fragmentach OS Karowa. Trzy największe trybuny zlokalizowane są w pobliżu popularnej "beczki". Ilość miejsc na trybunach jest ograniczona!

Osoby siedzące na trybunie VIP (239 zł) będą miały zapewnione dodatkowe atrakcje, trasa dojazdowa do startu przebiegać będzie pod trybuną VIP, a start do OS Karowa zlokalizowany będzie bezpośrednio przed tą trybuną. Wszyscy goście Trybuny VIP będą mieli możliwość wstępu do dużego, ogrzewanego namiotu VIP z cateringiem, gdzie na ekranach będzie można oglądać relację na żywo z trasy OS Karowa.

Trybuna Żółta (179 zł) zlokalizowana tuż obok trybuny VIP również jest trybuną siedzącą i charakteryzować się będzie także doskonałą widocznością na cały odcinek Karowa. 
Z każdej trybuny widoczny będzie telebim, na którym pokazywany będzie przejazd całego odcinka. Miejsca na trybunach siedzących są numerowane i zestaw na nie oprócz biletu zawiera także Karnet Kibica, smycz, nalepki pamiątkowe oraz Mapę Rajdu.

Trybuna Zielona (89 zł) zlokalizowana w parku naprzeciwko trybuny VIP będzie trybuną stojącą i do biletu na tą trybunę nie dołączany jest Karnet Kibica ani Mapa Rajdu. Tegoroczną nowością jest trybuna na OS PGE Narodowy(79 zł), z której jest doskonały widok na start i pierwsze kilka kilometrów odcinka. Kolejną nowością i udogodnieniem dla kibiców jest sprzedaż internetowa biletów jednorazowych (30 zł, 40 zł) na wszystkie odcinki specjalne.

Sklep internetowy Rajdu Barbórka jak co roku oferuje bogaty wybór gadżetów pamiątkowych z imprezy. Kibice mają do wyboru kilkanaście rodzajów zimowych nakryć głowy, wszystkie z logo Rajdu Barbórka. Nie może zabraknąć pamiątkowych nalepek z Rajdu, które dostępne są w dwóch wielkościach.

Bilety na trybuny, bilety jednorazowe oraz Karnety Kibica dostępne są w formie przedsprzedaży, a zamówienia zawierające te produkty będą możliwe do odbioru oraz wysyłane firmą kurierską od 30.11.2015.

Oficjalny Sklep Rajdu Barbórkawww.topracingshop.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...