Skocz do zawartości

Barbórka


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

Co roku ekipa z forum udowadnia mi, że warto przyjechać do Warszawy, w przeliczeniu na ilość OSów płacić jak za rundę WRC i do tego solidnie się wyziębić.

 

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich spotkanych na Służewcu i Karowej oraz specjalne podziękowanie dla Vergette za ogarniecie biletów i nawigację (chociaż przez Mackasubru nie było to łatwe :mrgreen: ).

Szkoda tylko, ze nie mogłem zostać dłużej.

 

PS. Hołek był :mrgreen:

Edytowane przez kashmere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Niebieskiej Ekipie za wspaniały doping !!!!!! Dzieki temu sie udalo dojechac na dobrej pozycji w klasyfikacji generalnej :cool:

 

Specjalnie dla Was nasz "Mistrz głębokich cięć" Cruz przygotował materiał z OS Służewiec. Widać Was :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Niebieskiej Ekipie za wspaniały doping !!!!!!

 

ledwo zdążyliśmy na start :idea:

 

 

ależ niewiele zabrakło do Karowej, wynik kapitalny jednym z najsłabszych samochodów w stawce :!: :!: widać, że wkładka daje radę :cool: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jam jest głupi zem tu nie zajrzał... >_<

 

No ale teraz skoro juz wiem gdzie szukać to: Cichaczu gdzie moje 200 zyla???!

 

A tak w ogóle to serdeczne pozdrowienia dla wszystkich spotykanych! :-) szkoda ze nie mogliśmy do Was na trybune (mieliśmy bilety na ZIELONA więc odpuscilismy... )

 

W następnym roku będę sie musiał jakoś lepiej z Wami dogadać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dzisiaj dobrnąłem na forum. Dzięki Wam za świetnie spędzony dzień! Kasia, mega dzięki za ogarniecie biletów i after ;) Następnym razem tak jak obiecałem, bedziemy na noc :P

Miło było Was wszystkich poznać, pogadać i pośmiać się ;)

Ale jam jest głupi zem tu nie zajrzał... >_<

to już wiemy :P Than, dzięki za pogawedki na Służewcu ;) - zapomniałem od Ciebie wziąść nr, żeby potem sie zgadać.

No ale teraz skoro juz wiem gdzie szukać to: Cichaczu gdzie moje 200 zyla???!

Jaka czapka, jaki bilet :P

 

Generalnie mega żałuję, że tak szybko się zakończył ten dzień, natomiast mega pozytywnie zadowolony z jazdy naszych chłopaków.

A własnie... Ci niegrzeczni niebiescy :P

 

Fociaki niebawem, jak ogarne 1000+ :)

 

Na razie tylko na szybko poglądowe zdjęcia. Jutro w pracy będę obrabiał i wieczorem powinienem wrzucić już wszystkie ;)

 

https://skydrive.live.com/redir?resid=67C1AEB33880C6B1!369&authkey=!AC3VqDXqSsg2_Go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...