Skocz do zawartości

Chlapacze do SF MY 06?


so_what

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z PoliniTuning. Obejrzyj używane Forestery stojące pod SIP i nie zobaczysz, żeby miały zniszczone zderzaki, czy progi pomimo wieloletniej eksploatacji. Zapytałem wcześniej, czy na codzień jeździsz w trudnych warunkach (typowy Off-Road), czy jesteś normalnym użytkownikiem dróg sporadycznie zjeżdżającym z utwardzonych nawierzchni. W drugim przypadku nie ma to sensu i w przypadku Forestera zeszpecisz tylko auto!

Forester - specjalnie boldem, bo w Imprezach moga sie naprawdę przydać i z uwagi na kuzynki WRC chlapacze moga sie podobać

Nareszcie ktoś się ze mną zgadza. :wink:

 

Przy normalnej jeździe raczej nadkola sie nie niszczą, bardziej bałbym się o maskę, przedni zderzak i lusterka (przynajmniej defekty lakieru tych elementów zauważyłem przy uzytkowaniu aut przez ojca). Tam lakier lubi odpryskiwać. :evil:

 

Osobiście własnie asfalt, zaschnięte drobiny błota (które nie mają ochoty zejść :wink: ) i inne syfy usuwam pasta polerską (np. Tempo)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, kto wycina na wymiar i nakleja odpowiednie folie w Krakowie?

 

FoliaTec mający siedzibe na przeciwko stajni Leszka K.

Dziękuję za namiary. Umówiłem się z na oklejenie newralgicznych miejsc (część progów, część tylnego zderzaka) na najbliższy czwartek.

Wolę jednak folię. Przynajmniej jej nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zabezpieczyć lakier na progu i tylnym zderzaku przed uszkodzeniami (kamienie, roztopiony asfalt itp.)? Kupić chlapacze, czy okleić folią?

Chlapacze w SIP kosztują ok. 1 tys. zł :( i nie dodają uroku :(

Wiecie może, kto wycina na wymiar i nakleja odpowiednie folie w Krakowie?

 

PS Szukałem po forum, ale nic ciekawego na ten temat nie znalazłem. Jeżeli już było, to przepraszam :oops:

 

Oryginalne chlapacze do Forestera 06 kosztuja np. w serwisie u Kopra 395 + 80 montaz.

Troszku sie róznia od modelu 2003-2005 wiec trzeba zaznaczyc przy zamawianiu.

Bardzo wygladu auta nie psuja za to przy brzydkiej pogodzie nie mam zachlapanych blotem bocznych szyb i lusterek. Tylna szyba tez dostaja jakby mniej brudu. Do domu mam kawalek lesnego duktu i potwierdzam ze przed montazem chlapaczy trosze foresterek fleja byl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...