Skocz do zawartości

Subaru Impreza - Poszukuję, Łódź


haki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was

 

Poszukuję osobę która posiada Subaru Impreze WRX GD (2001-2007) byleby to nie było combi.

 

Od zawsze interesuję się Subaru ale nigdy nie miałem możliwości porozmawiać z nabywcą tego wspaniałego samochodu, może tym razem, może za pośrednictwem tego forum znajdę kogoś takiego.

 

Mogą być miasta inne, takie jak Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Pabianice.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję osobę która posiada Subaru Impreze WRX GD (2001-2007) byleby to nie było combi.

 

 

Jak jesteś z Łodzi to na Twoim miejscu tak kategorycznie nie skreślałbym kombi :twisted:

 

 

:mrgreen: skoro kombi odpada to cóż robić :P

 

czyżby po emisji tv pojawiły się oferty kupna :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haki daj sobie spokój z tym srebnym sztruclem z linków powyżej. Auto nie jedzie, kierowca gbur. Generalnie przypadek beznadziejny :twisted:

 

 

:wink: :wink: :wink:

 

Na razie czekam na odpowiedź z PV bo może uda się przejechać chociaż jako pasażer :D niestety na razie nie ma chętnych :(

 

 

Ale w TV był :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

A można to gdzieś zobaczyć na YouTube :>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie czekam na odpowiedź z PV bo może uda się przejechać chociaż jako pasażer

i nic juz nie będzie takie samo :wink: :twisted: ... dobrze ci radze daj sobie spokój i zacznij od spokojnego niebieskiego sti na złotych a dopiero potem stopniowo dochodź do etapu Huragana 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haki daj sobie spokój z tym srebnym sztruclem z linków powyżej. Auto nie jedzie, kierowca gbur. Generalnie przypadek beznadziejny :twisted:

 

 

:wink: :wink: :wink:

 

 

reklama kolegi dźwignią dźwigni :lol: ja gbur, ja gbur - poczekaj zaraz wrzucę tutaj filmik "pada - nie pada" :P:lol:

 

Na razie czekam na odpowiedź z PV bo może uda się przejechać chociaż jako pasażer :D niestety na razie nie ma chętnych :(

 

 

przepraszam, przeczytałem pw - miałem odpisać wieczorem po robicie, ale złapałem sie za piwko i zapomniałem :oops::D

 

 

i nic juz nie będzie takie samo :wink: :twisted: ... dobrze ci radze daj sobie spokój i zacznij od spokojnego niebieskiego sti na złotych a dopiero potem stopniowo dochodź do etapu Huragana 8)

 

niestety - teraz "chłop" ma rację :D

 

Carlos da Ci kluczyki i sam pójdzie na prawy ....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

musiałby mnie chyba ktoś odwozić z wesela w stanie "mocno uweselonym" :lol:

 

 

haki, jesli masz ochotę zobaczyć i "poczuć" subaru, nie widze problemu z zademonstrowaniem :wink: napisz mi pw po weekendzie - ustalimy dzien i się spotkamy (pref. czw.) ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...