Jump to content

Subaru Impreza - Poszukuję, Łódź

haki
 Share

Recommended Posts

Witam was

Poszukuję osobę która posiada Subaru Impreze WRX GD (2001-2007) byleby to nie było combi.

Od zawsze interesuję się Subaru ale nigdy nie miałem możliwości porozmawiać z nabywcą tego wspaniałego samochodu, może tym razem, może za pośrednictwem tego forum znajdę kogoś takiego.

Mogą być miasta inne, takie jak Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Pabianice.

Z góry dziękuję za pomoc.

Poszukuję osobę która posiada Subaru Impreze WRX GD (2001-2007) byleby to nie było combi.

Jak jesteś z Łodzi to na Twoim miejscu tak kategorycznie nie skreślałbym kombi :twisted:

:mrgreen: skoro kombi odpada to cóż robić :P

czyżby po emisji tv pojawiły się oferty kupna :?:

haki daj sobie spokój z tym srebnym sztruclem z linków powyżej. Auto nie jedzie, kierowca gbur. Generalnie przypadek beznadziejny :twisted:

:wink: :wink: :wink:

Na razie czekam na odpowiedź z PV bo może uda się przejechać chociaż jako pasażer :D niestety na razie nie ma chętnych :(

Ale w TV był :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A można to gdzieś zobaczyć na YouTube :>?

Na razie czekam na odpowiedź z PV bo może uda się przejechać chociaż jako pasażer

i nic juz nie będzie takie samo :wink: :twisted: ... dobrze ci radze daj sobie spokój i zacznij od spokojnego niebieskiego sti na złotych a dopiero potem stopniowo dochodź do etapu Huragana 8)

haki daj sobie spokój z tym srebnym sztruclem z linków powyżej. Auto nie jedzie, kierowca gbur. Generalnie przypadek beznadziejny :twisted:

:wink: :wink: :wink:

reklama kolegi dźwignią dźwigni :lol: ja gbur, ja gbur - poczekaj zaraz wrzucę tutaj filmik "pada - nie pada" :P:lol:

Na razie czekam na odpowiedź z PV bo może uda się przejechać chociaż jako pasażer :D niestety na razie nie ma chętnych :(

przepraszam, przeczytałem pw - miałem odpisać wieczorem po robicie, ale złapałem sie za piwko i zapomniałem :oops::D

i nic juz nie będzie takie samo :wink: :twisted: ... dobrze ci radze daj sobie spokój i zacznij od spokojnego niebieskiego sti na złotych a dopiero potem stopniowo dochodź do etapu Huragana 8)

niestety - teraz "chłop" ma rację :D

Carlos da Ci kluczyki i sam pójdzie na prawy ....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

musiałby mnie chyba ktoś odwozić z wesela w stanie "mocno uweselonym" :lol:

haki, jesli masz ochotę zobaczyć i "poczuć" subaru, nie widze problemu z zademonstrowaniem :wink: napisz mi pw po weekendzie - ustalimy dzien i się spotkamy (pref. czw.) ok?