Skocz do zawartości

Bolesławieckie spoty Gravel Cup (18-19 maja 2013!)


Igi_666

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że chyba sobie odpuścimy. Hemi zalatany z przeprowadzką, u mnie z czasem też ciężko więc chyba nie ma co na silę spotu robić ;). Poczekamy spokojnie na śnieg i zrobimy konkretnego spota z konkretnymi zawodami ;]. Można by zrobić przejazd z nagrodami za najlepszy czas, najlepszą powtarzalność (czyli na przykład każdy po pięć kółek by zaliczył) i oczywiście za najefektowniejszy przejazd ;).

 

PS: No chyba, że bardzo chcecie i uzbieracie przynajmniej 10 chętnych to coś wymyślimy na tego 11 ;). ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę że chyba sobie odpuścimy. Hemi zalatany z przeprowadzką, u mnie z czasem też ciężko więc chyba nie ma co na silę spotu robić ;). Poczekamy spokojnie na śnieg i zrobimy konkretnego spota z konkretnymi zawodami ;]. Można by zrobić przejazd z nagrodami za najlepszy czas, najlepszą powtarzalność (czyli na przykład każdy po pięć kółek by zaliczył) i oczywiście za najefektowniejszy przejazd ;).

 

PS: No chyba, że bardzo chcecie i uzbieracie przynajmniej 10 chętnych to coś wymyślimy na tego 11 ;). ;]

To może jednak lotnisko? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pamiętajcie o jednym:

* ci co chca otrzymaja foto na płytce

* ci co ogarnęli temat na dyplom-dyplom dostaną :wink:

Jestem w dupie z ogarnianiem przeprowadzki,ale jak coś to przyszły tydzień coś pozgrywam,wypiszę dyplomy itp:)

 

p.s. ma świnia choruje na przegub i dalsze problemy z kichaniem,jak będzie dziczeć to po białym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pamiętajcie o jednym:

* ci co chca otrzymaja foto na płytce

* ci co ogarnęli temat na dyplom-dyplom dostaną :wink:

Jestem w dupie z ogarnianiem przeprowadzki,ale jak coś to przyszły tydzień coś pozgrywam,wypiszę dyplomy itp:)

 

p.s. ma świnia choruje na przegub i dalsze problemy z kichaniem,jak będzie dziczeć to po białym..

Kurna, trzymamy kciuki za świnkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da radę od czego jest perfekcyjny serwis Sławek i Igi :D

Swinia pierw zrobi podroby ,a następnie się w środku.bo ostatni tydzień w środku się wylewało i drzewa mnóstwo było.

A tymczasem...

viewtopic.php?f=10&t=158591&view=unread#unread

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jestem:)

na snieg czekamy:)

 

A ja biorę się za mocno już przedawniony temat pt. dyplomy i płytki z foto:)

 

Wszelkie tematy szutrowe chyba na ten rok juz zamknięte:(

ale od poniedziałku ma się zimno zrobić więc czekamy na snieg:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Halo....no co jest...śniegu mamy trochę...czas wyrwać się od świątecznego zgiełku zakupów i trzepania dywanów....

Jest jakiś plan??

Przy okazji..chcę złożyć drugi komplet kół na zabawy śniegowo szutrowe..ma ktoś jakieś felgi w stanie brzydkim lub bardzo brzydkim byle proste,które podejdą na 4ro tłoczek w wrx'ie. Tak szukam czegoś w sam raz na nalewki, najlepiej 16 cali..

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ezhiel po prostu Gravel to temat do wiosny zamknięty i zapraszamy tutaj :)

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/57198-snow-cup-2012zabawa-na-sniegu-dolny-slask/

 

Za nami i juz pierwsze spotkanko,a patrząc na snieżne weekendowe prognozy to pewnie w niedzielę (jak nie pojadę do wrocka na jarmark świąteczny) się wyskoczy na chwile na lotnisko z kilkoma pachołkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witajcie, witajcie!

 

Zima w tym roku płatała figle i w naszym regionie niestety szału nie było.. a jako, że prawdopodobnie na razie sobie idzie i małymi kroczkami zaczyna wkradać się jakby wiosna ;). Cieplej się robi, dalsze prognozy także wyglądają obiecująco, a co za tym idzie, można powoli ruszać z kolejnymi edycjami Gravel Cup! Jako że to pierwszy w tym roku to chcemy ruszyć ostro z wielką pompą. ;]

 

Obserwujcie ten temat bo więcej informacji pojawi się już wkrótce :D

 

Czołem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...