Skocz do zawartości

Bolesławieckie spoty Gravel Cup (18-19 maja 2013!)


Igi_666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

BartZ, szacun 8)

A dzięki :wink:

 

Słuchajcie, ja w okolicy ZG też jeździłem i testowałem. Skończyło się na tym, że na jednej trasie rozciąłem oponę, inna byłaby zajebista, ale nie jest :(:P (6 km, drobny szuter, szeroko i fajnie, tylko... dziur jak w serze no i ludzie...), placyki, ale tam jest niebezpiecznie ze wzgl. ma życzliwych, a czasami po prostu się nie da, i parę jeszcze innych... została ostatnia do sprawdzenia, w innym lesie, zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booSTI, mogę poedytować mapkę jak coś ;)

Dajcie z Hemim namiar na gmaila to was zaproszę.

 

Hemi! Ciągle płytka nie dotarła do mnie. Wysłałeś? Kurde filmy jakieś na YT bym wsadził...

 

-- Wt paź 16, 2012 6:38 pm --

 

pomysl dobry, aczkolwiek czy my w ogole mamy jakies potencjalne miejsca do sprawdzenia w okolicach Wroclawia?

Oj mamy, mamy...

http://goo.gl/maps/4tNGN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem:

 

1)boosti płytkę wysłałem równolegle z płytką do adamssa,on dostał chyba po 2 dniach,a było to jakoś z 3-4 tyg temu..poczta zawaliła.

Płytke wyslę z odpowiednio wypisanym dyplomem :D

2)czy były jakieś filmiki kręcone-muszę popytac Mirka ,bo coś tam kręcili z kumplem,ja sam nagrałem krótkiego on boarda z bartem i boosti koło jeziorka,i nic więcej,tym bardziej dakarowców,czy wsze dziczenia z zewnatrz.

3)Pojechał ja ze schorowaną wieprzowiną do Sławka i problem tkwił w blotnej przepustnicy...Jest juz git,świnia hula jak zła ,tylko,że rano mnie zaskoczyła czerwonym wykrzyknikiem,będziem szukac co teraz..

4)BartZ pytałem się o 1.11 i okolice bo...Carloss sie wybiera do zielonej na ten weekend i cosgadał,że zawita do Ciebie,wiesz jak cos to palimy sprzeta i z Igim wbijamy na bajer;)

5)Trasy do oblatania-jak juz wspominałem jestem w środku przeprowadzi i remontów więc na takie rzeczy nie mam czasu,dośc powiedzieć,że kolektor legasiowy czeka juz ponad 2 tyg..

6) co do IV spotu: ja zabezpieczam w listopadzie medycznie poligon (zajefajne miejsce do latania,tylko że"military area" :evil: ),a jak to w mon:konkretna informacja to podstawa i mówią ,ze poligon potrwa od 4 dni do 3 tygodni :shock: :mrgreen:

Cos będę wiedział to dam znaka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem trochę mapkę. Niestety puki co nie ma dobrych wieści :(

 

https://mapy.google.pl/maps/ms?msid=209 ... 7,1.056747

 

 

(Legenda:Niesprawdzona / Nie da rady / Czeka na upalanie, da się, ale ryzykowne)

Coś mało zielonego... :(

:wink:

 

-- 22 paź 2012, o 09:36 --

 

wróciłem:

 

1)boosti płytkę wysłałem równolegle z płytką do adamssa,on dostał chyba po 2 dniach,a było to jakoś z 3-4 tyg temu..poczta zawaliła.

Płytke wyslę z odpowiednio wypisanym dyplomem :D

2)czy były jakieś filmiki kręcone-muszę popytac Mirka ,bo coś tam kręcili z kumplem,ja sam nagrałem krótkiego on boarda z bartem i boosti koło jeziorka,i nic więcej,tym bardziej dakarowców,czy wsze dziczenia z zewnatrz.

3)Pojechał ja ze schorowaną wieprzowiną do Sławka i problem tkwił w blotnej przepustnicy...Jest juz git,świnia hula jak zła ,tylko,że rano mnie zaskoczyła czerwonym wykrzyknikiem,będziem szukac co teraz..

4)BartZ pytałem się o 1.11 i okolice bo...Carloss sie wybiera do zielonej na ten weekend i cosgadał,że zawita do Ciebie,wiesz jak cos to palimy sprzeta i z Igim wbijamy na bajer;)

5)Trasy do oblatania-jak juz wspominałem jestem w środku przeprowadzi i remontów więc na takie rzeczy nie mam czasu,dośc powiedzieć,że kolektor legasiowy czeka juz ponad 2 tyg..

6) co do IV spotu: ja zabezpieczam w listopadzie medycznie poligon (zajefajne miejsce do latania,tylko że"military area" :evil: ),a jak to w mon:konkretna informacja to podstawa i mówią ,ze poligon potrwa od 4 dni do 3 tygodni :shock: :mrgreen:

Cos będę wiedział to dam znaka:)

hemi

a nie mógłbyś tych onboard'ów na YT wrzucić? i tak bym chętnie zobaczył...

 

Oczywiście zapraszam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba odkryć tak jak odkryliśmy z Igim te całe nasze wartowice:)

inna kwestia,że po zimie (moczenie przez deszcz,skucie lodowe,roztopy)może coś się unormuje :D

 

a tymczasem ...znacie lotnisko z II spotu,nie :?:

Trzeba zacząc coś myśleć na temat zimy :mrgreen:

 

-- Śr paź 24, 2012 10:52 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...