Skocz do zawartości

Bolesławieckie spoty Gravel Cup (18-19 maja 2013!)


Igi_666

Rekomendowane odpowiedzi

BartZ, sprawdziłeś co tam z tą maską? Podbiło Ci cały pas przedni?

 

Ciężko mi teraz będzie się do was wybrać bo robota się zaczyna i z czasem będzie problem :|

Prawdopodobnie gdzieś na zamku się przesunęło...

W przyszłym tygodniu oddaję na kosmetykę, konserwę i coś tam jeszcze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam turystycznie z tomaszowa maz:)

można zrobić i 11.11:) chyba nikt z nas nie śmiga w defiladach więc raczej do narodowego nie będzie sciagnięty:)

ogólnie mozna rozkminić asfaltówkę,chyba,ze aura pozwoli to i na szuterek skoczymy:)

a jak asfalt to...te moje toyo można by podocierac więc bym dziczał;)

 

a codo ostatniego spotu to byłem na myjce auto zaczęło szalec ,a jak ruszyłem w trase to na autostradzie CHECK ENGINE na stałe:(

po zdiagnozowaniu problemów dzieki niezastąpionemu Igiemu okazało się ,że :przepływka,czujnik położenia przepustnicy,lambda i coś z rozrusznikiem.

Ale jak jadę do 120km/h to się nie zapala,a jak powyżej to sie zapala:)

Ogólnie spalanie w normie,do 1320km/h sie nie zapala check,ale pomiędzy 2 a 3 tys szarpie i przy kazdym odpuszczeniu gazu szarpie:(

Świnia choruje po spocie ,tzn myjce i tyle:(

 

MEGA DZIEKI DLA ADAMSSA ZA CHĘĆ POMOCY W TRASIE!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a codo ostatniego spotu to byłem na myjce auto zaczęło szalec ,a jak ruszyłem w trase to na autostradzie CHECK ENGINE na stałe:(

po zdiagnozowaniu problemów dzieki niezastąpionemu Igiemu okazało się ,że :przepływka,czujnik położenia przepustnicy,lambda i coś z rozrusznikiem.

Ale jak jadę do 120km/h to się nie zapala,a jak powyżej to sie zapala:)

Ogólnie spalanie w normie,do 1320km/h sie nie zapala check,ale pomiędzy 2 a 3 tys szarpie i przy kazdym odpuszczeniu gazu szarpie:(

Świnia choruje po spocie ,tzn myjce i tyle:(

 

 

Niestety, to jest wada Wartowic. Ja przecież pojeździłem tyle co nic, a jeszcze nie doczyściłem Forka do końca :idea: Chłodnica zabita na amen, padła rolka napinacza paska od klimy, a błota w komorze silnika, na płycie, skrzyni, wydechu to miałem ze 100 kg :idea::twisted:

 

ale fajnie było :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem,dokulam się w sobotę do domku to coś sie na spokojnie poszuka:)

Coś tam szukałem w niedziele,popsikałem spręzonym powietrzem i psikaczem do styków i...szału dalej nie ma a nawet jeszcze gorzej:(

bedzie wiecej czasu to sie dokładnie poszuka:)

a w czwartek jade w odwiedziny do carlossa wrx do łodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kalisz? :P

 

ja w tomaszowie siedzę,a ze u nas w pokoju (poddasze,super kanapy) wszyscy robia sobie dzień w dzień "letką melinę" (akurat teraz jest 12 osób i idzie wóda,beer) i wyjazd do domku to będzie wytrzeźwiałka :mrgreen:

Wiem ,ze przejazd przez Kalisz skończyłby sie Krupnikiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujemy bo może uda nam się jeszcze inną szutrówkę znaleźć ;). pomyślimy coś. mamy tutaj też sporo poligonów :twisted:

 

-- 10 paź 2012, o 20:07 --

 

Przez kalisz? :P

 

Wiem ,ze przejazd przez Kalisz skończyłby sie Krupnikiem :P

Tylko uważajcie na sok grejfiutowy. Czai się wszędzie :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujemy bo może uda nam się jeszcze inną szutrówkę znaleźć . pomyślimy coś. mamy tutaj też sporo poligonów

Właśnie!!! Coraz ciężej ustawić jakąś sensowną próbę na jeziorku...

 

Pozdwoliłem sobie oto taką mapkę zmajstrować. Mapka dotyczy okolic Bolca i ew. nowych miejscówek na upalanie szutrów! :twisted:

https://mapy.google.pl/maps/ms?msid=209 ... 7,1.056747

 

I teraz pytania do was. Czy znacie te miejscówki? Czy można tam polatać? Które są sprawdzone, a które odpadają? Może wspólnymi siłami uzupełnimy tę mapę?

Jakbyście dali jakieś info to naniosę je na mapę. (Legenda:Niesprawdzona / Nie da rady / Czeka na upalanie)

Jak ktoś ma konto na googlu to mogę mu dać prawa do edycji.

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujemy bo może uda nam się jeszcze inną szutrówkę znaleźć . pomyślimy coś. mamy tutaj też sporo poligonów

Właśnie!!! Coraz ciężej ustawić jakąś sensowną próbę na jeziorku...

 

Pozdwoliłem sobie oto taką mapkę zmajstrować. Mapka dotyczy okolic Bolca i ew. nowych miejscówek na upalanie szutrów! :twisted:

https://mapy.google.pl/maps/ms?msid=209 ... 7,1.056747

Wow :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał więcej czasu (remont/przeprowadzka) to popatrze co i jak:)

hemi112, na ciebie zawsze można liczyć, ale wiesz, że sam wszystkiego nie objedziesz. Może ktoś jeszcze znajdzie czas i ochotę żeby poszukać? Maniacy subaru łączcie się!

 

Wiem, że łatwo mi się gada, bo siedzę pod wrockiem, ale mam podobną mapę okolic wrocławia i w pojedynkę tutaj próbuję coś znaleźć. Chociaż nie ma tu tylu "obiektów", ale i tak już zrobiłem ponad 500km dojazdówek przez prawie rok w poszukiwaniu upragnionych szutrów. I ciągle NIC! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...