Jump to content

Bolesławieckie spoty Gravel Cup (18-19 maja 2013!)

Igi_666
 Share

Recommended Posts

Zgodnie z życzenie to tutaj teraz będą poruszane informacje na temat spotów oraz podawane nowe terminy (jeśli jeszcze będą jacyś chętni ;) ). Termin będzie podawany w opisie.

Mały skrót wydarzeń:

I spot lekki offroad,grill,masa błota,plaża - 29.07.2012r. - Kliknij

II spot lekki offroad,grill,masa błota - POWTÓRKA 26.08.2012r. - Kliknij

III już oficjalny spot Gravel Cup Subaru Bolesławiec 29-30.09.12 - Kliknij

Zapraszam do prześledzenia powyżej co się działo i do przyszłego uczestnictwa w pożytecznej akcji ;]

Pozdrawiam :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

• Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To kiedy następny spocik??? bo zimy ma ponoć nie być albo ma być dopiero za rok :roll: :mrgreen:

Nie wiem...

Ale szkoda, bo jakby dobrze przymroziło to można by po tym jeziorku polatać :twisted:

To kiedy następny spocik??? bo zimy ma ponoć nie być albo ma być dopiero za rok :roll: :mrgreen:

Nie wiem...

Ale szkoda, bo jakby dobrze przymroziło to można by po tym jeziorku polatać :twisted:

bardzo bym chciał :twisted::mrgreen::twisted:

Ja dzisiaj poświęciłem kolejne 2h dla stforka:P

Wymiana poprzepalanych postojówej, wymiana filtra powietrza, kierownicy itd itp :D

BartZ naprawiłeś zapalniczke? :D

Ja nie ogarniam o co tam chodzi. Radio mi działa, wszystko inne też, bezpieczniki 100% dobre a zapalniczka umarła :shock: :mrgreen:

BartZ naprawiłeś zapalniczke? :D

Ja nie ogarniam o co tam chodzi. Radio mi działa, wszystko inne też, bezpieczniki 100% dobre a zapalniczka umarła :shock: :mrgreen:

Piaskos, a to dobre :P

Przejrzałem dzisiaj wszystkie, dosłownie, bezpieczniki i są ok, a gniazdo dalej nie działa :twisted::P

Na szczęście widzę, że Igor wszystko już wyjaśnił 8) :wink:

A tak w ogóle to co to jest ten termik? :shock:

W skrócie jest to element zabezpieczający który przerywa obwód gdy panuje zbyt wysoka temperatura (np gdy płynie zbyt duży prąd) . Żeby coś nie stanęło w żywym ogniu :D

A, czyli taki bezpiecznik :mrgreen:

-- 5 paź 2012, o 09:29 --

Jak mam tą zapalniczkę wyciągnąć? :wink:

W forku trzeba wyjąć tą część dookoła skrzyni biegów, pozniej konsole środkową całą :P

Następnie jest od tyłu taki metalowy pierścień przykręcający zapalniczke 8)

A tak wygląda termik który trzeba wywalić i w jego miejsce wlutować kawałek drutu :)

Byłem zatankować... spod klapki wyleciało pół kilo piachu... :shock: :mrgreen:

Znowu myjka :roll:

:P

To Ty masz tedeji,że tak rzadko tankujesz? :P

witam w nowym temacie-widzę,że troszkę się tu pozmieniało,ale jak najbardziej na plus:)

U mnie w aucie wychodzą,rózne kwiatki -chłodnica zabita błotem szybko się gotuje,wiatrak jak się załącza to buda cała wibruje-wiatrak ma jakieś bicie...ech :cry::cry:

A że w niedzielę uciekam na tydzień z domku to jutro trzeba rozkręcić,poczyścic i jakoś ogarnąc temat przed trasą:(

Na to wychodzi,że spotkania co miesiąc mamy robić,ta :?:

Bo dłużej nie wytrzymacie,a tym bardziej do zimy :mrgreen:

Cała II połowa października jest dla mnie remontowo-przeprowadzkowa więc proponuję wstępnie...3-4.11.2012r.

Ale to tak wstępnie ,bo wszystkich Świętych jest w czwartek 1.11 więc może niektórzy wybędą ,a może do niektórych ktoś przybędzie...

no przeca..

chyba,że każdy się przerzuci na auto pokroju Mirkowozu (vel."brzózka killer") :wink:

A na serio to opcje widzę dwie,noooo trzy :wink:

1) lotnisko- i po asfalcie

2) lotnisko- i po sniegu-ale to za kilkanaście tyg.

3) wartowice i...będzie kraina błota,czy tego chcecie czy nie;)Kazdy bierze ze soba line,kalosze;)

No mi październik też już odpada, ale początek listopada czemu nie :wink:

-- 5 paź 2012, o 23:23 --

W forku trzeba wyjąć tą część dookoła skrzyni biegów, pozniej konsole środkową całą :P

Następnie jest od tyłu taki metalowy pierścień przykręcający zapalniczke 8)

A tak wygląda termik który trzeba wywalić i w jego miejsce wlutować kawałek drutu :)

Piaskos

dzięki :wink:

BartZ, tylko nadkola dobrze po montuj ;)

Coś pomyślimy nad tym listopadem. Myślę, że tak w 42 tygodniu tego roku podamy z hemim jakiś konkretny termin i plan ;)

Spokojna głowa,

w przyszłym tygodniu 8)