Skocz do zawartości

jak założyć blowoff do 2,0 Turbo


motorajdy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 lat później...

podepnę się do pytania - ja mam właśnie taki s-turbo po lifcie (130kW/177KM) i chciałbym by robił ptsss.

 

1 - Czy standardowe HKSy (te ok. 150zł) z allegro będą pasować ? czy muszę szukać jakiegoś specjalnego modelu ?

http://allegro.pl/hks-ssqv-4-style-zawor-upustowy-blow-off-czarny-i7037975990.html

2 - czy można to regulować ciszej/głośniej ? (widziałem takie z pokrętłem +  -  tez na allegro.....)

 

Dzięki za podpowiedzi

 

 

Edytowane przez klev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się do pytania - ja mam właśnie taki s-turbo po lifcie (130kW/177KM) i chciałbym by robił ptsss.
 
1 - Czy standardowe HKSy (te ok. 150zł) z allegro będą pasować ? czy muszę szukać jakiegoś specjalnego modelu ?
http://allegro.pl/hks-ssqv-4-style-zawor-upustowy-blow-off-czarny-i7037975990.html
2 - czy można to regulować ciszej/głośniej ? (widziałem takie z pokrętłem +  -  tez na allegro.....)
 
Dzięki za podpowiedzi
 
 
Standardowy HKS z Allegro będzie działał, ale oferowane w komplecie flansze nie pasują do S-turbo (podobnie jak i do SG przed liftem). Musisz szukać blow-off'a pasującego do imprezy GT...
Co do pokrętła to nie licząc zaworów hybrydowych (upuszczających część powietrza do dolotu a część do atmosfery) to pokrętło plus minus służy do regulacji działania zaworu a nie głośności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zamontowane, wszystko pasowało plug and play. syczy ładnie, ale nie nagrałem :( na koniec miesiąca dojdzie jeszcze pełna przelotówka z RM motors od samego turbo z tylko jedną puszką na końcu :) wtedy to będzie komplet :) tylko zostanie strojenie jak pozbieram trochę hajsu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...